reklamı kapat

Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Almanın Güvenilir Yolu

Türkiye'den kredi kartı ile güvenilir bir şekilde bitcoin ve kripto para satın alımı yapılabilecek bir borsa açıldı, Bayebit.
14 Haziran 2019
 • Coin TürkCoin Türk

Son dönemde “kredi kartıyla nasıl bitcoin satın alırım?“,  “kredi kartıyla kripto para satın alma”, “kredi kartıyla coin alma” veya “kredi kartı ile bitcoin alma ” sorularını sıklıkla duymaya başladık. Türkiye’den çok sayıda kripto para meraklısının merak ettiği bu soruya bu yazıda cevap vermeyi amaçlıyoruz.

Türkiye’de Kredi Kartıyla Bitcoin Al

Bayebit; Telekominikasyon ve ödeme sistemleri sektörlerinde 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Hürtek Bilişim ve Teknoloji A.Ş. çatısı altında hizmetlerine başlayan kripto para borsasıdır. Aralık 2018 tarihinde Türkiye’nin yenilikçi kripto para borsası sloganıyla açılışını yapan Bayebit, Türkiye’de ilk defa kredi kartıyla kripto para satın alma devrini başlatmıştır.

Bayebit’te kredi kartınızla anında 35 adet kripto parayı satın alabilirsiniz. Bu kripto paralar: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Binance Coin, Stellar, Tether, TRON, NEO, Litecoin, DOGE, Bitcoin Cash, EOS, Cardano, DASH, Ethereum Classic, IOTA, QTUM, Zcash, Waves, Monero, Omisego, HOLO, 0x, Chainlink, ICON, IOST, Nano, Zilliqa, VeChain, BitTorrent, Fetch, Celer Network, NULS, Ontology ve Basic Attention Token.

Kredi Kartı ile Nasıl Bitcoin Satın Alabilirim?

Platform kullanıcı dostu yeni tasarıma geçti. Aşağıda görüleceği gibi piyasa fiyatlarından herhangi bir kayıt işlemi yapmadan alım yapmak oldukça kolaylaştı! Bayebit’e üye olmadan TC No, Cep No ve e-posta adresi ile işlem yapılabiliyor. Ayrıca güvenliğiniz için sadece kredi kartı ve selfie isteniyor.

İşlem Limitleri

Bayebit’te kredi kartıyla yapılan alımlarda işlem limitleri de güncellendi. Artık tek seferde minimum 100 TL, maksimum 9000 TL’lik satın alım yapılabilir. Ayrıca aynı gün içerisinde aynı kartı ile 3 kez işlem yapabilirsiniz, bu da günlük limiti 27,000 TL’ye kadar çıkartıyor.

Güvenlik

Bayebit’te güvenlik öncelikli konular arasında geliyor. Her kredi kartı işleminde 3D secure sistemi kullanılmak zorunda. Buna ek olarak, sahteciliği önlemek için, kullanıcılar kredi kartının ön yüzü ile isim soyisim ve kart numarasının son 4 hanesi görünecek şekilde görselini sisteme yüklemeli. Sanal kart kullanımlarında da sanal kartın kendisine ait olduğunu kanıtlamak zorunda.

Hızlı Onay ve Anında Çekim

İşlemler yaklaşık 5 ila 10 dakika süren güvenlik onaylarından geçtikten sonra, blockchain ağında onay durumuna göre 30 dakika içerisinde istenilen cüzdan hesabına gönderim sağlanıyor. Kredi kartı ile satın alımlarda Bayebit üzerinde cüzdan oluşturmak gerekmiyor, istenilen adrese kripto para çekilebilir.

Kolay, pratik arayüz ve işlemlerin hızlı gerçekleşmesi bakımından Bayebit.com‘u kullanmanızı öneriyoruz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


 • BULUT
  2 sene önce

  Herhal de dünya genelin de Kredi kartı ya da Debit kart ile bitcoin alımı durduruldu…
  Bitcoin resmi stesinde yazıyor…

  57
 • afsinbey
  2 sene önce

  E-dinarcoin için nasıl bir takip edelim

  58