Kredi Kartı ile Bitcoin Satan Siteler

Türkiye'den kredi kartı ile güvenilir bir şekilde bitcoin ve kripto para satın alımı yapılabilecek siteleri inceliyoruz.
01:00
1 Ocak 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Son dönemde “kredi kartıyla nasıl bitcoin satın alırım?”,  “kredi kartıyla kripto para satın alma” veya “kredi kartıyla coin alma” sorularını sıklıkla duymaya başladık. Türkiye’den çok sayıda kripto para meraklısının merak ettiği bu soruya bu yazıda cevap vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca yazımızda; kredi kartı ile bitcoin alma onaysız, kredi kartı ile kripto para, kredi kartı ile xrp alma, kredi kartıyla ethereum almak ve sanal kart ile bitcoin almak gibi kavramlara değiniyoruz.

Kredi Kartı ile Kripto Para Alma

2013 yılında ilk bulut madenciliği sağlayıcısı olarak kurulan CEX.IO, bir milyondan fazla kullanıcının güvendiği, çok fonksiyonlu bir kripto para borsası haline geldi. CEX.IO firması açıldığı 2013 yılından beri hizmet vermeye devam ediyor. Kripto para sektöründe faaliyet gösteren şirket, bulut madencilik havuzu ve borsa olarak başladığı faaliyetlerine oldukça geliştirdi.

CEX.IO; mobil uygulaması üzerinden ve ayrıca WebSocket ve API sistemleri üzerinden piyasadaki en yüksek likidite ile emir defterine işlem imkanı sunuyor. Ayrıca anında Bitcoin alım satımı için basitleştirilmiş arayüzü de sağlıyor.

Kredi Kartı ile Bitcoin Alınan Siteler

Borsa, Bitcoin’e yeni başlayanlardan, kurumsal işlemcilere kadar her müşteriye bireysel yaklaşımla çok katmanlı bir hesap sistemi geliştirdi. Dünya çapında kapsam, çoklu ödeme seçenekleri, 7/24 destek, varlıkların ve verilerin güvenliğini garanti eden her açından istikrarlı bir platform sunulmaktadır.

Kredi kartıyla güvenli bir şekilde Bitcoin ve kripto para alım satımını dünyada ilk sağlayanlardan biri olan CEX.IO, 6 yıldır kullanıcı memnuniyetiyle işlemlerine devam etmekte. İngiltere’nin Londra şehrinde merkezi bulunuyor ve küresel olarak tüm dünyadan kullanıcıları kabul ediyor.

Kredi Kartı ile BTC Satın Alma

CEX.IO’da kredi kartıyla yapılan alımlarda işlem limitleri de güncellendi. Artık tek seferde minimum sınır olmadan 100,000 dolara kadar satın alım yapılabilir. Ayrıca her kredi kartı satın alma işleminde 3D secure sistemi kullanılmak zorunda.

Kolay, pratik arayüz ve işlemlerin hızlı gerçekleşmesi bakımından CEX.IO‘yu kullanmanızı öneriyoruz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI

 • mustafa
  3 sene önce

  satın aldığımız bitcoini istediğimiz zaman istediğimiz yere gönderebiliyor muyuz?

  171
 • dogan
  3 sene önce

  Tamamda komisyonlar nedir ? alım aşamaları nedir ? kyc gerekli mi? biraz detay verin lütfen yazı yazmak için yazmayın şu yazıları

  202
 • BULUT
  6 sene önce

  Herhal de dünya genelin de Kredi kartı ya da Debit kart ile bitcoin alımı durduruldu…
  Bitcoin resmi stesinde yazıyor…

  293
 • afsinbey
  6 sene önce

  E-dinarcoin için nasıl bir takip edelim

  273