X


Kripto Kahini Tarih Verdi! Bu Altcoin’de 200 Kat Artış Bekliyor!

Ünlü analist bu altcoin'de 200 kat artış bekliyor.
16:00
10 Ekim 2021
Kripto Kahini Tarih Verdi! Bu Altcoin'de 200 Kat Artış Bekliyor!
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ünlü kripto analisti Benjamin Cowen, Polkadot hakkındaki son tahminlerini paylaştı. Cowen’a göre Polkadot’un (DOT) bir sonraki ayağının akıllı sözleşme platformunu tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkarmak için yeterli güce sahip olabilir.

Polkadot (DOT) Patlamaya Hazır

Yeni bir strateji oturumunda konuşan Cowen, DOT‘un yeniden birikim aşamasında olduğunu ve 2020’nin sonlarında 3,00 dolardan 50 dolara gerçekleşen artışla benzer bir model oluşturduğunu söyledi. Cowen, dolayısıyla DOT’un önümüzdeki birkaç hafta içerisinde yeniden büyük bir patlama yaşayabileceğini tahmin ediyor.

“Benim spekülasyonum, ne kadar şüpheli olursa olsun, buradaki bu aralığın, bizi kaçınılmaz olarak daha yüksek seviyelere çıkaracak olan basit bir yeniden birikim olduğudur. Ayrıca bir sonraki hamlenin bizi 100 doların üzerine çıkarabileceğini tahmin ediyorum. Bizi 200 doların üzerine çıkarabileceğini ve hatta belki de ötesine geçebileceğini içtenlikle umuyorum. Her seferinde bir adım atalım.”

Öte yandan Cowen’ın tahminlerine bakarsak, Polkadot‘un şu anki değeri 36,70 dolar seviyelerindeyken, bu yaklaşık %200’lük bir potansiyel yükselişi temsil ediyor.

Cowen, önümüzdeki birkaç ay içinde bir piyasa döngüsü zirvesi beklemediğini de sözlerine ekledi. Bunun yerine, kripto piyasalarının çalışmak için hala çok zamanı olduğunu ve Polkadot‘un bunda önemli bir rol oynayacağını düşünüyor.

“Polkadot’un harika bir proje olduğunu düşünüyorum ve bu döngüde oynayacağı bir rolü olduğunu düşünüyorum. Yine, bu döngünün neredeyse bittiğini düşünmüyorum. Birçok insanın birkaç ay içinde bir döngü zirvesi aradığını biliyorum. Ben durumun böyle olduğunu düşünmüyorum. Yanılıyor olabilirim ve o sırada piyasaya bir göz atmamız gerekecek, ancak piyasa döngüsü zirvesinin birkaç ay içinde geleceğini sanmıyorum. Sanırım gidecek yolumuz var ve Polkadot’un portföyümdeki en iyi kripto paralardan biri olduğunu söyleyebilirim…

Şimdi unutmayın, aralar hemen meydana gelmek zorunda değildir. Önümüzdeki haftalar veya aylar boyunca hala bu aralıkta olabiliriz, ancak konu bu bile değil. Mesele şu ki, bunun gibi aşamalar genellikle fırsat olarak görülmelidir ve bir kırılma gerçekleştiğinde herkes geriye bakar ve daha düşük bir fiyatla girebilmeyi ister.”

Polkadot (DOT) Güncel Durum

Popüler kripto para birimi Polkadot‘un (DOT) grafiğine bakıldığında genel olarak bir yükseliş içerisinde olduğunu görebiliyoruz. Ancak DOT yine de tüm zamanların en yüksek seviyesinden biraz uzakta kalıyor.

Polkadot diğer kripto para birimleri gibi Ekim ayına güzel bir başlangıç yaptı. Fiyat Eylül ayının son günü 30 doların altında işlem görürken geçtiğimiz günlerde 37 dolara kadar ulaştı.

Piyasa değeri bakımından 8. sırada yer alan DOT, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %7.28’lik bir artışla 36.18 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI