X


Kıdemli Analist Bitcoin (BTC) ve Terra’yı (LUNA) Değerlendirdi: Düşüş Eğilimi Sona Erebilir!

Ünlü kripto para analisti, lider kripto para birimi Bitcoin'i ve Terra'yı (LUNA) değerlendirdi. İşte analistin açıklamaları.
13:00
13 Mayıs 2022
Kıdemli Analist Bitcoin (BTC) ve Terra'yı (LUNA) Değerlendirdi: Düşüş Eğilimi Sona Erebilir!
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kıdemli kripto para analisti Peter Brandt, Bitcoin‘in (BTC) neredeyse bir yıl önce başlayan düşüş eğilimini sona erdirmenin eşiğinde olabileceğini açıkladı.

Düşüş Eğilimi Sona Eriyor

Önde gelen kripto para analisti Peter Brandt, kripto para piyasasına yönelik son tahminlerini açıkladı. Brandt, Twitter’dan yaptığı açıklamalarda 641.400 takipçisine, amiral gemisi kripto para biriminin 30.000 doların altına düşmesi nedeniyle Bitcoin işlem hacmindeki keskin artışın düşüş döngüsünün “sonunun başlangıcını” gösterebileceğini söyledi.

Analist yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Bu, bir yıllık düşüşün sonunun başlangıcını gösterebilen hacim artışı türüdür. Katliam devam edebilir mi? Her şey mümkündür ve buna yerel bir taban da dahildir. 27.000 dolarlık alandan olası bir düşük olarak bahsettim ve bu olabilir.

Piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %10.21’lik bir artışla 30.358 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Peter Brandt’tan LUNA Açıklaması

Deneyimli analist, algoritmik stabilcoin’ler çıkarmaya odaklanan bir blok zinciri protokolü olan Terra‘nın (LUNA) fiyat düşüşüne tepki olarak, Terra’nın çöküşünden kaynaklanan “güvensizliğin” Bitcoin’i olumsuz etkileyebileceğini söyle.

Bu düşüş sadece çılgınca. Altcoinlere olan güvensizliğim hakkında açıkça konuştum. Sorun şu ki, güvensiz olana duyulan güvensizlik, güvenilir olana da sıçrayabilir (Bitcoin).

Terra yazı yazılırken 0.00005323 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Nisan başında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119 dolardan yaklaşık yüzde 99.9 düştü.

Brandt ayrıca, değiştirilemeyen tokenlar‘ı (NFT‘ler) geçmişin diğer aşırı abartılmış ve aşırı değerli fiziksel varlıklarıyla aynı damarda gördüğünü söyledi ve şöyle devam etti;

NFT pazarının çoğunu kişisel olarak Beanie Babies ve Pet Rocks ile eşitliyorum.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar