X

Joe Parys’e Göre Bu 5 Altcoin Patlama Yapmaya Hazırlanıyor!

Kripto para piyasasının yönünü yeniden yukarı çevirmesi ile birlikte büyük kazanç potansiyeli olan altcoin’ler sıralanıyor. 
17:15
13 Ocak 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

ABD enflasyon verisinin açıklanması ile birlikte Bitcoin 44.000 doların üzerine yükselirken bazı altcoin’lerde %30’lara varan artışlar görüldü. Kripto para alanında ünlü bir girişimci olan Joe Parys de 2022 yılında büyük yükseliş beklediği 5 altcoin’e değindi ve analiste göre şu anda bu kripto paralar alım fırsatı veriyor olabilir.

Moonbeam (GLMR)

Analistin listesinde yer alan ilk kripto para biriminin Moonbeam (GLMR) olduğu görülüyor. Moonbeam çok zincirli bir ekosistem yaratmayı hedeflediği için dikkat çekiyor. Çünkü analiste göre çok zincirli ekosistemlere odaklanan projeler gelecekte büyük ilgi görecek.

Buna ek olarak yapılan açıklamalara göre geleceğin blok zinciri sistemleri şimdi olduğu gibi ayrı ayrı çalışmayacak. Birbirleriyle iletişim kuracaklar, kullanıcılara ve geliştiricilere en fazla faydayı sağlayacak şekilde çok sayıda blok zincirinde bir araya gelecekler.

Öte yandan Moonbeam, Polkadot (DOT) üzerinde Ethereum (ETH) uyumlu bir akıllı sözleşme parachain’i olarak tanımlanabilir. Açıklamalara göre Moonbeam, çoklu zincire giden yolda en kolay sistemi sunmayı hedefliyor ve akıllı sözleşme dillerine ve önceden oluşturulmuş entegrasyonlara aşina olan minimum yapılandırma değişikliği araçlarına sahip olacağı ifade ediliyor.

NFTLaunch (NFTL)

NFTLaunch (NFTL), analistin değindiği ikinci altcoin olarak karşımıza çıkıyor. NFTLaunch, yatırımcılara, yaratıcılara ve işletmelere bir araya gelip birlikte başarılı olacakları bir yer sunmayı hedefliyor. NFTLaunch, alandaki en iyi NFT sanatçıları ile iş birlikleri kurmayı ve üst düzey NDO’ları topluluğa getirmeyi hedefliyor.

Aslında adından da anlaşılacağı gibi NFTLaunch bir NFT launchpad olarak karşımıza çıkıyor. Buna ek olarak NFTLaunch’ın defalsyonist bir yapı kurgulamak istemesi de özellikle ilgi çekiyor.

ADAPad (ADAPAD)

Listedeki bir sonraki proje olan ADAPad (ADAPAD), özünde Cardano’da yeni projeler için bir incubator programı olmayı hedefliyor. ADAPad kendisini “Cardano ekosistemi için ilk deflasyonist  launchpad” olarak tanımlıyor.

Analistin açıklamalarına göre ADAPad hala düşüş eğiliminde çünkü giderek daha fazla token piyasaya sürülüyor. Ancak Bluezilla’nın çok yakında büyük projeleri var ve birçok proje ADAPad’de başlayacak. Dolayısıyla bu durum ADAPAD’in yakın zamanda büyük artış yaşamasını sağlayabilir.

VelasPad (VLXPAD) ve WagyuSwap (WAG)

Analistin listesinde 4. sırada yer alan VelasPad (VLXPAD), bir launchapad. VLXPAD ise kullanıcılara özel IDO’lara, stake ödüllerine ve çok daha fazlasına erişimi sağlayan deflasyonist bir launchpad token’ı.

Son olarak analist, WagyuSwap (WAG)’de de ciddi bir artış bekliyor. Yapılan açıklamalara göre WagyuSwap token’larını stake ederek, bu projenin kullanıcıları %300 APY alacak.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar