X

İşte Günün En Çok Yükselen Altcoinleri! (1 Ekim 2021)

Lider kripto para Bitcoin'in gün içinde yaptığı fiyat artışı, piyasayı yeniden yeniden yükselişe geçirdi. AXS, Revain ve ICON ise günün en çok yükselenleri arasında en üst sırada yer alıyor.
23:10
1 Ekim 2021
Sıkı Tutunun Bu Altcoin Uçuşa Geçebilir! Metrikler Yeni ATH'ı İşaret Ediyor

Ekim ayına yüksek bir fiyat performansı ile başlayan Bitcoin (BTC), 43.500 dolar fiyat seviyelerinden 47.500 dolar seviyelerine yükseldi. Lider kripto paranın yükselmesi ile birlikte, birçok kripto para biriminde de sert fiyat artışları kaydedildi. Piyasa değeri bakımından ikinci en büyük kripto para olan Ethereum (ETH) ise, yaklaşık %8’lik bir fiyat artışı yaparak, 3.300 dolarlara yaklaştı.

Axie Infinity (AXS)

Ethereum blok zinciri altyapısını kullanan oyun platformu Axie Infinity, son 24 saat içerisinde, kripto para piyasasında en yüksek oranda artış kaydeden altcoin oldu. 73 dolar fiyat seviyelerindeki AXS, lider kripto para BTC’nin yaptığı fiyat artışını takip ederek, ortalama %30’luk bir yükseliş yaptı. CoinMarketCap verilerine göre AXS, yazının yazıldığı esnada, 5,8 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 96 dolar fiyat seviyelerinden işlem görüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Revain (REV)

Piyasanın, son 24 saat içerisinde en çok yükselen kripto paraları arasında Revain, ikinci sırada bulunuyor. Ortalama %25’lik bir yükseliş kaydeden REV, yazının yazıldığı an itibariyle 1,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile 0,19 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

ICON (ICX)

En çok yükselenler listesinin 3.sırasında ise, son 24 saatte kaydettiği yaklaşık %24’lük yükseliş ile ICON var. 1,54 dolar fiyat seviyelerinden işlem gören ICX, gün içerisinde yaptığı yükseliş hareketi ile 1,91 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. 1,28 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile ICON, CoinMarketCap listesinde 80. sırada yer alıyor.

Son 24 saat içerisinde en çok yükselenler listesinde, yaptığı %17,32’lik yükseliş ile VeChain ve %17,12’lik yükseliş ile Elrond, sırasıyla dördüncü ve beşinci sırada yer alıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto paraların yüksek volatiliteye sahip olması dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar