X


IOST Coin Nasıl Alınır?

IOST Coin nedir ve nasıl alınır?
15:34
30 Kasım 2020

IOST Coin, ölçeklenme ve merkeziyetsizlik odaklı bir kripto para projesidir. Proje, geleceğin online hizmetlerine gerekli olacak blockchain altyapısını hızlı, merkeziyetsiz ve şeffaf bir şekilde sunarak ilerlemeyi hedefliyor. Proof-of-Believability yani “inanılırlık kanıtı” yöntemini kullanan IOST’un konsensüs algoritması da tam olarak buna odaklanmakta.

IOST ekibi yeterli ölçeklenebilirlik sağlanmazsa çok-uluslu şirketlerin asla blockchain tabanlı teknolojilerini kullanmayacağını fark ederek böyle bir yola girişmiş durumda. Bitcoin’in kullandığı Proof-of-Work modelinin yeterince ölçeklenebilir olmadığını vurgulayan ekip, şu an için yol haritasına bağlı kalarak ilerliyor.

IOST Coin Nedir?

IOST Coin ise bu blockchain ağının temel kripto parası konumunda. Internet of Services açılımına sahip olan kripto para, oldukça ölçeklenebilir olan bu ağda işlemlerin yapılabilmesini sağlıyor. IOST, kurumsal yatırımcıların kullanımını hedeflemekte ve bu bağlamda önemli adımlar atıldı. Özellikle Microsoft Azure ile yapılan işbirliği, IOST’un adını duyurmasını sağlamıştı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

IOST, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla en büyük 107. kripto para birimi konumunda. 0,0060 dolarlık birim fiyata sahip olan IOST/USDT paritesi, daha fazla kurumsal kullanıcıya ulaşılması durumunda değerini çok daha üst seviyelere kadar arttırabilir.

IOST Nereden Alınır?

IOST Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • IOST Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna IOST yazın ve altta açılan IOST /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “IOST AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek IOST Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar