X


İnanılmaz Ralli: Dogecoin Kopyası Bu Altcoin Bir Günde Yüzde 9000 Yükseldi

Nano Dogecoin, 24 saat içerisinde %9.000'in üzerinde artarak tehlikeli bir ralli izledi.
13:44
23 Eylül 2021

Kripto para piyasası bugünlerde Dogecoin kopyası projeler ile dolup taşıyor. Kayıtlara geçen son rallide ise  bir günde %9.000 gibi bir orana ulaşan Nano Dogecoin piyasada rüzgar estirdi.

INDC, Aya Dokundu

Kripto para platformlarında INDC olarak listelenen Nano Dogecoin, 24 saat içerisinde %9.000’in üzerinde artarak tehlikeli bir ralli izledi. Coinmarketcap’te en çok kazandıranlar listesinde birinci sıraya yerleşen INDC, hype tabanlı bir altcoin olarak yaratıldı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sosyal medya organizasyonu ile oluşturulan hype bu altcoin’in binlerce kat artmasına neden oldu. NanoDogeCoin Twitter hesabından yapılan açıklama ise çarpıcı gerçeği gözler önüne serdi:

FOMO gerçektir.

En popüler şaka kripto para birimi Dogecoin, durgun seyrini sürdürürken kopya projeleri roketlemeye devam ediyor. Coin Journal’ın bildirdiği üzere Nano Dogecoin, kendisini Dogecoin’in köpek tacının varisi olarak markalaştıran Binance Smart Chain tabanlı bir kripto para birimi olarak tanımlıyor.

Bununla birlikte Nano Dogecoin hayvan barınaklarına ve köpeklerle ilgili hayır kurumlarına bağış yapmayı görev edindi. Tamamen hype tabanlı kripto para birimleri kısa sürede ralliye imza atıp tarihe gömülüyor. Bununla birlikte 20 dolara kadar tırmanan Nano Dogecoin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00000006947 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Dogecoin Parantezi

En popüler şaka kripto para Dogecoin, 2021 yılına damga vurarak tüm gözleri üzerine çekti. Milyarder iş insanı Elon Musk’ın radarına girerek boğa koşusuna imza atan DOGE, kopya projeler için örnek teşkil etti. Dogecoin’in ardından birçok girişim başarısızlık ve kayıplarla yüzleşti.

Nano Dogecoin’in 20 dolardan 0.00000006947 dolara gerilemesi kripto para piyasası katılımcılarına ders niteliğinde bir örnek olmuştur. Bu bağlamda uzmanlar yatırımcıların şaka kripto paralar konusunda iki kat daha fazla dikkatli olması önerilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
 • Mehmet ç
  2 hafta önce

  Şimdide tam tersi muazzam bir pano yaptı ama truswalletten parayı çekemiyoruz

  2
 • 9 kat düşen bir
  1 ay önce

  9 kat düşmüş nediye haber yapıyorsunuz. milleti batırmışlar adamlar.

  3