X


HOT, BTT ve CHZ Yorum: Holochain, BitTorrent ve Chiliz Yükselişi Sürecek Mi?

Holochain (HOT), BitTorrent (BTT) ve Chiliz (CHZ) ile ilgili teknik analiz verileri ve uzman görüşleri.
21:01
8 Nisan 2021

Holochain (HOT) fiyatı inanılmaz yükselişin ardından bir düzeltme evresine girdi. HOT fiyatı toparlanma aşamasında 0.02332 dolar seviyelerinin üzerinde seyrediyor. Son günlerin bir diğer yıldızı BTT Token, %15’e yakın geri çekilme yaşamasının ardından toparlanarak an itibarıyla yukarı yönlü hareketine devam ediyor. Chiliz (CHZ), 0.36 dolarlık kritik destek seviyesinden dönmesinin ardından 0.56 dolarlık kritik direnç seviyesini gözüne kestirmiş olabilir.

Holochain (HOT)

Son günlerin en popüler kripto para birimlerinden HOT, dalgalı fiyat seyrini yukarı yöne kırmış gözüküyor. HOT coin, %15’lik geri çekilmeyle bir fiyat düzeltmesine gitmesinin ardından son 24 saatte %7.44’lük artış kaydetti. Bir haftalık grafik verilerine göre RSI 82 seviyesiyle aşırı alım bölgesinde seyrediyor. Bollinger Bantları ayrılan yapısıyla bir fiyat kırılmasının önümüzdeki seanslarda görülebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte HOT’un son 24 saatlik işlem hacmi %20’lik düşüş kaydetti. Bu da yukarı yönlü bir kırılmada önemli bir eksiklik olarak göze çarpıyor. Analistler, HOT’un teknik formasyonları hakkında belirsiz senaryolar çizerken olası bir sert fiyat düzeltmesinde yatırımcıların dikkatli olması gerektiğinin altını çiziyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

BitTorrent (BTT)

HOT’un ardından ülkemizde en çok takip edilen bir diğer altcoin BitTorrent Token (BTT), toparlanma evresinde %10’un üzerinde artış kaydetti. BTT, haberimizin hazırlandığı sırada 0.009196 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Son 30 günde %900 yükseliş kaydeden BTT geçtiğimiz günlerden itibaren inanılmaz bir satış baskısına maruz kaldı. Bununla beraber son 24 saatlik işlem hacmi %22 kayıp yaşadı. Bazı uzman analistler, BTT’nin yakında sert bir düşüş yaşayacağını ifade ederken bu aşağı yönlü harekette dip seviyelerin görülebileceğini aktardı. 1 haftalık veri grafiklerinde RSI 80 seviyesine aşırı alım bölgesinde işlem görüyor. Uzmanlar, BTT fiyatının dikkatle takip edilmesi gerektiğini ve yatırımcıların pozisyonlarını buna göre almasını tavsiye ediyor. Öte yandan BitTorrent için tehlike çanları çalıyor olabilir.

Chiliz (CHZ)

Spor dünyasının en popüler kripto para birimi Chiliz (CHZ) kabustan uyanmış olabilir. CHZ fiyatı son 24 saatte %20’ye yakın artış kaydederek kritik seviyeden uzaklaşmış gözüküyor. 0.36 dolarlık destek seviyesini savunan CHZ boğaları gözünü 0.50 dolar seviyesinin üzerine dikmiş gözüküyor. CHZ’nin yukarı yönlü kırılma gerçekleştirebilmesi için uzmanlar 0.56 dolarlık kritik direnç seviyesinin önemli rol oynadığını söylüyor. Bununla birlikte 0.56 dolar seviyesinin aşılması ve burada güçlü bir destek hattının kurulması CHZ fiyatını tekrar rekor seviyelere getirebilir. Öte yandan olası bir düşüş senaryosunda CHZ fiyatı 0.36 dolarlık destek seviyesine tutunamazsa fiyat 0.26 dolara kadar gerileyebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar