X


Holochain (HOT), REEF Coin ve Wink (WINK) Yorumları

19:46
3 Nisan 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasında uzmanlara göre ikinci altcoin rallisinin yaşandığı şu günlerde özellikle bir süredir suskun olan bazı kripto paraların da yükselişe geçtiği görülüyor. HOT ve BTT gibi bazı kripto paraların bitmek bilmeyen yükselişlerine ise her gün yenileri ekleniyor.

HOT Yorumları

Holochain (HOT), ABD’den gelen patent haberi ile uzun süreden beri devam eden yatay gidişatını durdurdu. HOT fiyatı sadece 30 günde ABD dolarına karşı %800 yükseliş elde ederek tüm zamanların rekorunun üzerine çıktı. Bitcoin karşısında bile tüm zamanların rekorunu kırdığı görülen HOT için yükselişin nerede biteceği ise bilinmiyor.

BTC, ETH ve ABD doları karşısında rekor seviyenin üzerine çıkan HOT artık keşif aşamasına geçiş yaptı. Bu da HOLO’nun her an sert bir düşüş yaşayabileceğine işaret ediyor. Şu an için analistlerin tahminlerinin de ötesinde bir yere ulaşan HOT, Fibo seviyesine göre ise 0,032 dolara kadar yükselişini sürdürebilir. Dikkat edilecek destek noktasının ise 0,010 dolar olduğu biliniyor.

Reef, Test Ağı İle Yükselişe Geçebilir

Öte yandan henüz beklendiği gibi bir yükseliş elde edemeyen REEF, yükseliş kanalının da dışına çıkmamış gibi gözüküyor. REEF fiyatı son 30 günde %2 yükseliş elde etse de bunun mart ayının sonlarında ulaştığı 0,044 dolar seviyesinden bir nebze geride olduğu görülmekte.

Kaynak: Erhan Ünal

REEF/USD paritesine bakıldığında 0,043 dolar direncinin kırılması ile yükseliş kanalının 0,08 dolara kadar yükselişi beraberinde getirebileceği görülüyor. REEF için kritik destek noktasının ise 0,030 dolar ile 0,026 dolar bölgesi olduğu söylenebilir. Özellikle REEF için şu an birçok analistin patlama beklediği görülebilmekte.

Wink, Rekor Tazeledi!

Türkiye’de ciddi bir yatırımcı kitlesine sahip olan bir diğer kripto para birimi WINK de bugün ciddi bir yükseliş yakaladı. 24 saat içerisinde %105 yükselen WINK, 30 günde ise %455 yükseliş ile HOT ve BTT gibi kripto paraların peşinden gitti.

ABD Doları karşısında rekor kıran WINK’in buna rağmen BTC karşısında hala 4 SATS seviyesine kadar çıkma şansı olduğu görülüyor. Daha önce BTC karşısında 4 SATS seviyesine kadar çıkan WINK, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 2 SATS seviyesinde. Bu da WINK için en azından 0,002 dolar seviyelerinin görülebileceğine işaret ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar