f Coin Bureau Açıkladı: HOT ve BTT Sonrası Yükseliş Sırası Chiliz'in (CHZ) mi? › COINTURK

Coin Bureau Açıkladı: HOT ve BTT Sonrası Yükseliş Sırası Chiliz’in (CHZ) mi?

17:11
3 Nisan 2021

Kripto para piyasası genel olarak yükseliş trendini devam ettiriyor. Bitcoin’in (BTC) 60.000 doların sınırlarına gelmesi ve Ethereum (ETH) fiyatının rekor kırması, altcoinleri de hareketlendirdi. Coin Bureau ise HOT ve BTT gibi bir yükseliş sırasının yine Chiliz’e (CHZ) geldiğini düşünüyor.

Chiliz Ekosistemi Büyüyor

Twitter’da neredeyse 100.000 takipçiye ulaşan kripto para analisti, şu an kripto para sektöründe en çok dikkatini çeken projelerden birisinin Chiliz (CHZ) olduğunu ifade etti. Kanalında yayınladığı videosunda Chiliz ekosistemi için NFT sektörünü ve spor sektörünü birleştiren bir yapı ifadesini kullanan analist, önemli açıklamalarda bulundu.

YouTube üzerinde 615.000 takipçisi bulunan analist, Chiliz’in blockchain tabanlı birçok ürüne sahip olduğunu ve ana akım tüketicilere yönelik önemli ürünlerle ön plana çıktığına dikkat çekti. Analist, günlük kullanım alanlarını devamlı olarak arttıran Chiliz ekosisteminin kripto parası CHZ’nin oldukça ilginç olduğunu belirtti.

CHZ, Enjin ve Chainlink Ortaklıklarını Duyurdu

CHZ‘nin birçok spor kurumu ile yapılan ortaklık sayesinde farklı taraftar tokenleri ile de etkileşim içerisinde olduğunu ifade eden analist, projenin gelecek vaat ettiğini vurguladı. Socios’un Enjin ve Chainlink ile de ortaklık imzaladığını belirten analist, bunun büyük bir adım olduğunu açıkladı. CHZ’nin birkaç ay önce NFT sektörüne girişi kesinlikle fiyatın inanılmaz bir yükseliş elde etmesini sağladı.

Analist ise CHZ fiyatını göz ardı ederek genel olarak Socios ve Chiliz ekosisteminin temel alındığı fikre dikkat çekiyor. Dünyanın en büyük kulüpleri ile yapılan ortaklıklara dikkat çeken ve bunların NFT ile birleştirilmesini önemli bulan analist, projenin daha başlangıç noktasında olduğunu ifade etti.

CHZ Fiyatı Destekte Tutunuyor

CHZ fiyatı son 1 aylık sürede inanılmaz bir yükseliş elde etse de neredeyse 2 haftadır 0,5 dolar desteğinin üzerinde tutunmaya çalışıyor. Yükselişinin zirve noktasında 0,90 dolar seviyesine kadar çıkan CHZ, son 1 saat içerisinde ise %3 yükseliş elde ederek yeniden harekete geçti. Buna rağmen kripto para piyasasının genel olarak düşüşe geçtiği anlarda CHZ fiyatının da 0,5 dolar desteğini kaybetmesi beklenebilir.

Chiliz ekosisteminin son gelişmesi olan PFL Fan Tokeni de inanılmaz bir ilgi ile karşılaştı. Chiliz ekibinin bunun gibi gelişmelerle ekosistemi canlı tutmakta kararlı olduğu görülüyor.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI

  • mehmet
    2 sene önce

    Belliki kendisi zararda.piyasayı manipule etmek icin kendini yırtmayan yok daha 2 hafta önce chiliiz 1 haftaya 10 dolar diyen yine bunun gibi başkası.sakın bunlara kanmayın

    27