Holo Uzun Vadede Ne Olur? HOT Coin Yorumları

Özet

  • HOT fiyatının bu yükselişi uzun vadede de etkisini devam ettirebilecek mi?
22:32
3 Nisan 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasının toplam değerinin 2 trilyon doların üzerine çıktığı şu günlerde bunu mümkün kılan kripto paralardan birisi de Holochain (HOT) oldu. Holochain ağında yaşanan bazı gelişmeler ile beraber fiyat orta vadede 30 kat yükseliş elde etti ve diğer altcoinlerin de yükselişini tetikledi. Yatırımcıların kafasındaki “Holo uzun vadede ne olur?” sorusunun cevabı ise yine teknik gelişmelerde ve ekibin atacağı adımlarda bulunabilir.

HOT Hacmi Rekor Kırıyor

HOT/USD paritesi bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,024 dolardan işlem görüyor. Bitcoin’in yaşadığı anlık düşüşe rağmen son 24 saat içerisinde elde ettiği yükselişin %12’sini koruyan HOT, rekor bir ticari hacme de ulaştı.

HOT, toplam piyasa değeri itibarıyla en büyük 29. kripto para birimi sıralamasında yer alıyor olsa da elde ettiği 24 saatlik hacim ile kesinlikle birçok kripto parayı geride bıraktı. Ticari hacme bakıldığında şu an HOT’un üzerinde yer alan BitTorrent, EOS ve Filecoin (FIL) dışında top 10 kripto paraya kadar hiçbir projenin HOT’un hacmini geçemediği görülüyor.

Türkiye’de Holochain Fırtınası

3 milyar dolarlık ticari hacmin üzerine çıkan HOT’un en çok hacme ulaştığı kripto para borsasının Binance, ikinci sıradakinin ise Paribu olduğu görülmekte. Paribu‘nun HOT/TRY paritesinin 500 milyon doların üzerinde hacme ulaşması ise Türkiye’den inanılmaz bir ilgi olduğunu kanıtlıyor.

Holochain‘in bu yükselişinin arkasındaki temel sebep ise son dönemde imza attığı teknik gelişmeler. Kendi blockchain ağı ile ilgili ABD’den resmen patent alan HOLO’nun bir süredir aldığı eleştiriler de böylece keskin bir şekilde noktalanmış oldu. Blockchain ağlarından farklı bir yapıya sahip olan Holochain aslında sektörde türünün ilk örneği olarak ön plana çıkartılabilir.

HOT, Uzun Vadede Güçlü Duruyor

Holochain’in bu eşsiz özelliği ve Türkiye de dahil sağlam bir topluluğa sahip olması, uzun vade için yükseliş şansının yüksek olduğuna işaret etmekte. Özellikle HOT yatırımcılarının projeye bir süredir sadık olması da uzun vadeli yükseliş umutlarını arttırmakta.  Buna ek olarak Holochain.org üzerindeki bilgilere göre 6 Nisan tarihinde Holochain ekibi bir araya gelecek ve proje ile ilgili güncellemeler konuşulacak. Ekibin bu şekilde aktif çalışması da uzun vadede olumlu etki yaratacaktır.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI