reklamı kapat

Her Gün Kullanıcılarına Ödül Dağıtan Borsa Hangisi? Cevabı Yazımızda..

14 Mayıs 2018
  • Coin TürkCoin Türk

2016 yılında kurulan Hong Kong merkezli kripto borsası Bit-Z, 100’den fazla token ve coin ile hızlı ve kaliteli hizmet  ile kullanıcılarıyla buluşturuyor. Ayrıca platform, neredeyse her gün bir adet promosyon düzenleyerek kayıtlı kullanıcılarına ödüller dağıtıyor.

Bit-Z borsasında bulunan 100’den fazla kripto para için %0,1’lik (binde bir) komisyon ile alım-satım işlemi yapılabilir.

Sistemde herhangi bir kimlik onayı olmadan günlük 2 BTC‘ye kadar çekim (withdraw) işlemi yapılabiliyor. Ayrıca hesabınızı onaylattığınızda bu rakam günlük 10 BTC’ye kadar yükseliyor.

Kimlik onaylatma işlemleri ise genellikle diğer borsalara göre çok hızlı bir şekilde ve aynı gün içerisinde tamamlanıyor.

Bit-Z şu anda günlük 300 milyon dolarlık işlem hacmi ile dünyanın en fazla trade yapılan ilk 10 borsasından biri konumunda yer alıyor.

Bunların dışında mobil cihazlardan işlem yapmak isteyenler için borsanın IOS ve Android uygulamaları bulunuyor.

En çok işlem yapılan kripto paralar ise şu şekilde: Bitcoin Cash, TRON, Ethereum, Litecoin, Qtum, NEO, Cardano, DASH, EOS, Ethereum Classic.

Ek olarak, yeni çıkan bir çok token ve kripto paranın hızlı bir şekilde Bit-Z borsasında kullanıcılara sunulduğunu belirtelim.

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi kolay ve kullanışlı bir arayüz sunan Bit-Z borsasını CoinTürk olarak öneriyoruz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.