Gözler Bu 3 Altcoin’in Üzerinde! Mart’a Girmeden Önce Alınabilecek En İyi Altcoin’ler

2023'ün başından bu yana yükselen ve bu yükselişini önümüzdeki ayda da devam ettirmesi beklenen 3 DeFi altcoin'ini derledik. Hazırsanız yükseliş beklenen altcoin'ler listesine geçelim.
14:51
27 Şubat 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika

Büyük altcoin‘lerin çoğunluğu 2023’ün ikinci ayında sınırlı bir büyüme gördü. Bununla birlikte, ortaya çıkan yatay veya düzeltme aşaması alıcıların yükseliş ivmesini yeniden kazanması için bir fırsat sunduğundan dolayı yatırımcıların avantajlı tarafta olması bekleniyor. Bu nedenle sizin için 2023’ün başından bu yana yükselen ve bu yükselişini önümüzdeki ayda da devam ettirmesi beklenen 3 DeFi altcoin‘ini derledik. Hazırsanız yükseliş beklenen altcoin’ler listesine geçelim.

Avalanche (AVAX)

Avalanche fiyatı bir ayı aşkın süredir 21,65 dolar ila 17,58 dolarlık iki sabit seviye arasında hareket ediyor. Bu akümülasyon Avalanche fiyatının muhtemelen sert alımlara kısa bir ara verdiğini gösteren sert bir rallinin ardından geldi.

AVAX fiyatı bu yazının hazırlandığı sırada 18,3 dolar seviyesinde işlem görüyor ve 17,58 dolardaki desteğinde dönüş işareti veriyor. Satın alım baskısı devam edecek olursa bu model için AVAX‘ın 21,65 dolara çıkaran bir yükseliş görülebilir. Alım fırsatı kovalayan yatırımcıların bu aralıkta kırılma olması için bekleyebilirler.

Uniswap (UNI)

Uniswap fiyatındaki son altı aylık fiyat hareketi, genişleyen bir kama formasyonunun oluştuğunu gösteriyor. Bu formasyon, fiyatlar iki farklı trend çizgisi arasında hareket etmeye başladığı ve zaman içinde daha büyük fiyat hareketleri olduğunda görülebilir.

Teoride bu formasyonun oluşumu piyasadaki yüksek volatilitenin bir işaretidir. Şu an itibariyle, UNI fiyatı kısa süre önce formasyonun destek trend çizgisinden toparlanarak bu formasyon içinde yeni bir yükselişin fitilini ateşledi.. Formasyonun etkisi altında Uniswap‘ın 22 Kasım’daki 7,8 dolardaki tepe noktası civarındaki genel trend çizgisine kadar yükselmesi beklenebilir.

Her halükarda, formasyonun direnç trend çizgisinden gelecek bir kırılma yönlü bir ralliye başlamak için oldukça önemli olacak.

The Graph (GRT)

Ocak ayı boyunca ve Şubat ayının başında yaptığı parabolik büyümenin ortasında, The Grap fiyatı 0,21 dolar seviyesinde yerel bir zirve oluşturdu. Bununla birlikte, piyasadaki artan düşüş beklentisiyle birlikte fiyat dirençten aşağı döndü ve yüzde 30,5 düşüşle 0,146 dolar seviyesine ulaştı.

Geçtiğimiz hafta boyunca GRT fiyatı, alıcıların bu düşüşte aktif olarak birikim yaptığını gösteren 0,146 dolar desteğinden birkaç kez toparlandı. Yazım sırasında The Graph 0,16 dolar seviyesinde işlem görüyor ve sürekli satın alım ile 0,187 dolar direncine doğru yürümesi ve ardından yeniden 0,21 dolara ulaşmak için hareket etmesi beklenebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar