Galaxy S10 Stablecoin’leri Desteklemeye Başlıyor

Özet

  • Büyük kripto para birimlerinin ardından stablecoin’lerde akıllı telefona ekleniyor.
10:00
31 Ağustos 2019

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy S10 akıllı telefonu geçtiğimiz aylarda büyük kripto birimlerini desteklemeye başlamıştı. Yapılan son açıklamalara göre Galaxy S10 artık 3 tane de stablecoin’i destekleyecek.

U.today’in 30 Ağustos’ta paylaştığı bir habere göre, Samsung’un Galaxy S10 akıllı telefonu TrueUSD (TUSD), Maker (MKR) ve USD Coin (USDC) dahil olmak üzere üç stablecoin’i desteklemeye başladı.

İçerik Rehberi

Toplamda 33 Kripto

Bunlara ek olarak Samsung Galaxy S10’un, kullanıcıların reklamları izleyerek ödül kazandıkları internet tarayıcısı Brave’in kendi token’ı Basic Attention Token’ı (BAT) desteklediği de yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Öte yandan Samsung’un yeni telefonundaki dijital cüzdanın artık Binance‘in kendi token’ı Binance Coin (BNB) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere toplam 33 dijital para birimini desteklediği de belirtiliyor.

Bunların yanında desteklenen kripto para birimlerinin arasında KuKoin Shares (KCS), NEM (XEM), Kyber Network (KNC), Qtum (QTUM) ve PundiX start-up’ının token’ı gibi kripto paralar yer alıyor.

Büyük Bir Olay

Binance CEO’su Changpeng Zhao konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda anlaşmanın kapsamının önemli olduğunu ve yeni Samsung telefonun aktif destekçisi olacağını belirtti. Zhao şu ifadeleri kullandı:

Küçük bir olay değil, değil mi? Hangi telefonu satın alacağımı ve arkadaşlarıma önereceğimi tahmin edin!

Bunların yanında Binance’in kripto para cüzdan adımının hemen ardından Apple, Apple Card uygulamasını başlatacağını duyurmuştu. Ancak Apple’ın Samasung’a cevap gibi attığı bu adım, kripto para dünyası tarafından hoş karşılanmamıştı. Hatta yeniliklere açık olan Samsung’un karşısında teknoloji devi Apple’ın eski yöntemlere yatırım yapması eleştirilere sebep olmuştu…

Kaynak: Cointelegraph

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.