X

Frontier Coin Nedir?

Frontier (FRONT), merkeziyetsiz platformların sunduğu birçok özelliği bünyesinde barındırıyor.
21:44
9 Aralık 2020

Frontier (FRONT), DeFi sektörüne özel bir kripto para projesidir. DeFi yatırımcıları sadece Frontier ağını kullanarak DeFi pozisyonlarını takip edebilir, varlık staking hizmetinden faydalanabilir veya DeFi tokenlerini aracı olmadan alıp satabilirler. Platformun en büyük avantajı ise birden fazla altyapı gerektiren imkanları tek bir yerde sunabilmesi olarak biliniyor.

Frontier (FRONT) Nedir?

Frontier Coin ise bütün bu sistemin kripto para birimi olarak piyasaya sürüldü. Yatırımcılar ağda yapacakları her bir işlem için FRONT bazlı ücret ödüyorlar. Buna ek olarak protokole katkı sağlayan ve likidite sağlayıcısı olanlar da Frontier Coin kazanabilmekte.

FRONT Coin Yorum

FRONT Coin, toplam piyasa değeri açısından 636. sırada yer alıyor. Son 24 saat içerisinde %20 artış elde eden FRONT, 7 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Piyasaya yakın zamanda sürülen FRONT, Binance gibi önde gelen kripto para borsalarında da listelendi. Hem bu listelenmeler hem de DeFi odaklı bir proje olması FRONT yorumlarının olumlu olmasını sağlıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

FRONT’un bunun yanı sıra toplam 100.000.000 arza sahip olduğu ve bunların sadece 15.230.0007’sinin sirkülasyonda olduğu görülüyor. Bu da yatırımcılar için olumlu bir gelişme.

Frontier Coin Nasıl Alınır?

FRONT  Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • FRONT  Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Binance USD’yi yani BUSD’u işaretleyin.
  • BUSD aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna FRONT yazın ve altta açılan FRONT/BUSD çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “FRONT AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek FRONT Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar