X


Fiyat Analizi: Tron (TRX), BitTorrent (BTT), Dent (DENT) ve Reef (REEF) Güncel Durum ve Kritik Seviyeler

Tron, BitTorrent, Dent ve Reef'de son durum ne? Kritik seviyeler ve fiyat beklentileri.
10:00
2 Kasım 2021
Fiyat Analizi: Tron (TRX), BitTorrent (BTT), Dent (DENT) ve Reef (REEF) Güncel Durum ve Kritik Seviyeler
Okuma Süresi: 4 Dakika

Kripto para piyasası Kasım ayına düşüşle başladı ve pek çok kripto para birimi şu anda stabil bir performans sergilemeye devam ediyor. Lider kripto para birimi yeni aya girmemiz ile birlikte 60.000 doların da altına gerilerken bu düşüş altcoin‘leri olumsuz etkiledi.

Anacak piyasa daha sonra yukarı doğru harekete geçti ve çoğu kripto para birimi şu anda yeşil yakmış durumda. İşte Tron, BitTorrent, Dent ve Reef‘de son durum;

Tron (TRX)

Popüler kripto para birimi Tron (TRX), geçtiğimiz hafta sert bir düşüş yaşadı ve 0.1026 dolar seviyelerinden 0.09 dolarlara kadar geriledi. Son düşüşün ardından yeniden toparlanmaya çalışan Tron, son 1 haftada artışını sürdürmeye devam ediyor.

İşlem hacmi (1.57 B) 20 günlük hareketli ortalamaya (2.145 B) yakın. Hacim yüksek ve artıyor, bu nedenle maliyet yukarı doğru hareket ediyor.

TRX günlük fiyat grafikleri bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Fiyat hareketine bağlı olarak, destek seviyesi 0,08 – 0,09 dolar seviyesinin yakınında yer alıyor. Takip edilmesi gereken direnç seviyeleri ise 0.11 – 0.12 dolar aralığında bulunuyor.

Piyasa değeri bakımından 29. sırada yer alan kripto para birimi içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %2.76’lık bir artışla 0.1022 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

BitTorrent (BTT)

BitTorrent son bir haftada Tron ile benzer bir fiyat performansı sergiliyor. Öyle ki BTT‘de geçtiğimiz hafta sert bir düşüş yaşadıktan sonra 0.0032 dolar seviyesine kadar geriledi.

Ancak fiyat daha sonra yeniden artışa geçti ve 0.0043 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Kripto varlığı, birkaç yıldan fazla bir süredir fiyatında üç sıfır ile işlem görüyor. Bununla birlikte, 2021’in ilk yarısındaki korkunç ralli ile varlık, bunlardan birkaçını ortadan kaldırdı. Ancak BTT‘deki bu inanılmaz ralliyi, fiyatı 0,01 doların altına çeken sert bir düşüş izledi.

BitTorrent grafiğine bakıldığında saatlik grafikte, son birkaç günden beri fiyat yükselen bir paralel kanal içinde seyrediyor. Ve kanal içinde sağlıklı bir konsolidasyonla, fiyat sonunda 0,00500 doların üzerindeki pozisyonları yeniden kazanabilir.

Popüler kripto para birimi BTT, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %3.14’lük bir artışa imza attı. BTT şu anda 0.004020 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Dent (DENT)

Piyasa değeri bakımından en büyük 126. kripto para birimi Dent (DENT), son 1 ayda sert düşüş ve yükselişler yaşadı. Fiyat şimdi yeni bir yükseliş trendini sürdürüyor.

Geçtiğimiz hafta piyasadaki düşüşle birlikte 0.005 dolar seviyelerine kadar gerileyen Dent, sonrasında yeni bir artış başlattı ve eski seviyesini geri aldı.

Popüler kripto para birimi içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %5.15’lik bir artışa imza atarken 0.0069 dolar seviyesinde hareket etmeye devam ediyor.

Reef (REEF)

Reef (REEF) listenin en çok yükseliş yaşayan kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Popüler kripto para birimi uzun bir süredir yükseliş trendini sürdürmeye devam ediyor.

Öyle ki REEF, son 24 saatte %11’in üzerinde bir artışa imza attı ve 0.036 dolar seviyesine kadar yükseldi. Daha sonra bir miktar geri çekilen Reef, 0.033 dolara kadar geriledi.

Reef’de 0.029 dolar seviyesinin yakınında bir destek yer alıyor. Bu seviyenin aşağı yönde kırılması fiyatı daha da geri çekebilir.

Popüler kripto para birimi içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CMC verilerine göre son 24 saatte %10.27’lik bir artış kaydetti ve 0.034 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar