X


Elon Musk Tweet’ledi, Shiba Inu (SHIB) %11 Yukarı Sıçradı!

Elon Musk, kripto para piyasasını manipüle etmeye devam ediyor.
15:28
25 Haziran 2021

Başarılı iş insanı Elon Musk, Shiba Inu ile ilgili tweet attı. Birkaç haftalık süredir kripto paralarla ilgili tweet atmayan Musk, gün içerisinde önce Bitcoin, şimdi ise Shiba Inu hakkında tweet’ledi.

Elon Musk’ın Tweet’inin Ardından Shiba Inu %11 Yükseldi

Elon Musk, Shiba Inu ırkı köpeğine Vikings dizisindeki Floki karakterinin adını vereceğini tweet’lemesinin akabinde SHIB %11 artış kaydetti. Musk, kripto para piyasasını manipüle etmeye devam ediyor. Gün içerisinde Bitcoin Konferansı’na katılacağını açıklayan milyarder isim, dakikalar önce Shiba Inu hakkında tweet’ledi. Musk’ın tweet’inin ardından yükseliş ivmesi yakalayan SHIB, 0.00000744 dolara kadar tırmandı. Bunun yanı sıra son 24 saatlik işlem hacmi %77 artış kaydetti.

Elon Musk’ın tweet’i üzerine ünlü analist Michael van de Poppe, SHIB fiyatının milyarder iş adamının tweet’i üzerine arttığı belirtti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Milyarder iş insanı Elon Musk, bugün Bitcoin Konferansı’na katılacağı açıklamasının akabinde lider kripto para 35.457 dolar seviyelerine yükseldi. Toparlanma evresinde işlem gören Bitcoin, 35.000 dolarlık fiyat bandına sıçrasa da 33.489 dolara geriledi.

 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar