X


E-Spor Devinden Büyük Ortaklık! Fan Token Geliyor

E-Spor devi büyük ortaklığını duyurdu. İşte detaylar..
11:09
21 Şubat 2022
E-Spor Devinden Büyük Ortaklık! Fan Token Geliyor
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kaliforniya merkezli profesyonel e-spor organizasyonu NRG, milyonlarca hayranını ödüllendirmek ve eğitmek için Enjin (ENJ) ile önemli bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Ekip, platformun teknolojisini kullanarak dünya çapındaki oyun hayranlarını elde tutmayı, büyütmeyi ve ilgisini çekmeyi hedefliyor.

Enjin ve NRG arasından kurulan bu ortaklık sonucunda iki şirket de bu işbirliğinin oyun sektörü için yeni bir çağı başlatacağından da oldukça emin olduklarını dile getirdi.

e-Spor Devi, Enjin İle Ortaklık Kurdu

Kaliforniya merkezli profesyonel e-spor organizasyonu NRG, bugün yaptığı bir açıklama ile birlikte milyonlarca hayranını ödüllendirmek ve eğitmek için Enjin (ENJ) ile önemli bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

NRG bu ortaklıkla birlikte, Enjin‘in platformu sayesinde kripto paralar ile e-spor hayranlarının yollarını kesiştirmeyi ve oyun kripto para birimini dünya çapında milyonlarca oyuncunun ellerine, kalplerine ve zihinlerine yerleştirmeyi hedefliyor.

Ayrıca bu ortaklık, marka bilinirliğini yaymayı, onları oyun kripto para birimi hakkında eğitmeyi ve hayranları Enjin Cüzdanıyla tanıştırmayı da kapsıyor.

e-Sports devi, özel NRG markalı token’lar oluşturmak için Enjin platformunu kullanacak. NRG, oluşturulan bu token’ları katılım ödülleri olarak hayranlara dağıtmayı ve ardından bunları özel bir Enjin cüzdanında güvenli bir şekilde saklamayı planlıyor.

Ayrıca bu token’lar, sahiplerine özel avantajlar sağlayacakken, çekilişlere katılma, maçlara erişim ve IRL deneyim hakkı bunlardan sadece birkaçı.

Öte yandan NRG, bu ortaklık sayesinde Enjin’in ilk resmi e-spor organizasyon ortağı oldu. Enjin’in CEO’su Maxim Blagov, bu ortaklık hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

“Bir süredir eSpor pazarını araştırıyoruz ve mükemmel ortağı bekliyoruz. NRG,  kuruluşundan bu yana inanılmaz başarısı ve hızlı büyümesi nedeniyle öne çıktı. Ayrıca strateji ve inovasyon konusunda da titiz bir odaklanmaya sahip. Bu yüzden bizim için güzel bir ortaklık oldu.”

NRG Esports Organizasyonu

Sacramento Kings NBA takımının ortak sahipleri Andy Miller ve Mark Mastrov, NRG Esports Organisation’ı kurdu. Önemli yatırımcıları ve danışmanları arasında efsanevi profesyonel sporcular Shaquille O’Neal ve Alex Rodriguez, aktris Jennifer Lopez ve MLB oyuncusu Jimmy Rollins yer alıyor.

Ayrıca Fortnite, Counter-Strike: Global Offensive, Overwatch, Smite, Hearthstone, For Honor, Rocket League ve Vainglory gibi dünyanın en popüler oyunları için de takımları var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar