X

Dünyanın En Büyük Lojistik Firmasıyla Anlaştı! Bu Altcoin’e Dikkat!

Dünyanın en büyük lojistik firmalarından biriyle anlaştı!
18:17
17 Ekim 2021

Blockchain teknolojisine dev şirketlerin ilgisi devam ediyor. Kendi ağlarını oluşturmak yerine bu alanda hizmet veren projeleri destekleyen oldukça fazla kurumsal şirket bulunuyor. VeChain (VET) bu konuda daha önce de ciddi anlaşmalar yaptı. Birkaç gün önce dünyanın en büyük lojistik firmalarından biriyle anlaştığını duyuran VeChain (VET) kısa süre önce firmayı takipçileriyle duyurdu.

VeChain (VET) Lojistik Deviyle Anlaştı

Geçtiğimiz günlerde VeChain Vakfı yatırımcılara müjdeyi vermişti. Ancak şirketin ismini bugün açıkladı. VeChain (VET) lojistik devi DHL ile anlaştı. Genel merkezi Almanya’da olan lojistik şirketinin 400 bine yakın çalışanı bulunuyor. Şirket yılda tam 1,3 milyar adet paket teslim ediyor ve küresel ölçekte hizmet veriyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

VeChain (VET) lojistik devine NTF konusunda yardımcı olacak. VeChainThor NFT koleksiyonları için kullanılacak. Üstelik işin ilginç yanı anlaşma DHL China ile yapıldı. Yani Çin vatandaşları için NFT hizmeti verilecek. Çinli DHL kullanıcıları kendi maskotlarını tasarlayarak VeChainThor blockchain ağında basabilecek.

VeChain (VET)

Eylül ayında 0,08 dolara kadar düşen VeChain (VET) bugünlerde anlaşmanın da etkisiyle 0,125 doların üzerinde bulunuyor. Piyasa değerine göre en büyük 23’üncü kripto para birimi olan VeChain (VET) yıllardır ekosistem içinde ayakta kalabilen az sayıda projeden biridir. Günlük ticaret hacmi yarım milyar dolara yaklaşan proje toplam 8 milyar dolar piyasa değerine sahiptir.

VeChain (VET) kendi ağına sahiptir ve VET coin olarak isimlendiriliyor. Vakıf aracılığıyla yönetilen VeChain (VET) birçok kurumsal şirketle anlaşmalar yaptı. Lojistik, akıllı sözleşmeler, nesnelerin internet, veri depolama ve daha sayısız alanda sorunsuz çalışan VET her geçen gün yeni anlaşmalarla gündeme geliyor. Nisan ayında 0,14 ile ATH yapan fiyatın yeniden rekor seviyeleri görmesi mümkündür. Şu an da Binance dahil onlarca borsada toplam 100 paritede işlem yapılabiliyor.

Şimdilik toplam arzın %74’ü dolaşımda bulunuyor. Maksimum arz ise 86,7 milyar ile sınırlıdır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar