X


Dogecoin ve Shiba Inu: SHIB ve DOGE’de Kilit Noktalar!

Piyasanın en popüler şaka coin’leri Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) son 24 saatte nispeten stabil fiyat hareketleri sergiliyor. 
14:36
25 Mart 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Piyasanın en popüler ve piyasa değeri bakımından en büyük iki şaka coin’i olan Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) son 24 saatte nispeten stabil fiyat hareketleri sergiliyor. SHIB ve DOGE’de son durumlara ve önemli seviyeler bir bakalım.

Shiba Inu Fiyatı

13,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 15. kripto para konumunda bulunana SHIB, yazının yayına hazırlandığı sırada 0,000024 dolardan işlem görüyor. Analistlere göre şu anda 0,000024 dolar destek olarak işlem görüyor ve 0,000025 doların direnç oluşturduğu ifade ediliyor.

Bunlara ek olarak şu anda genel piyasa görünümü ile birlikte SHIB’de yükseliş sinyalleri alınıyor gibi görünüyor. Analistler, destek ve direnç noktalarının giderek birbirinden uzaklaştığını ifade ediyor. Bu da SHIB’in bir süre konsolide olabileceği ve sonrasında konsolidasyon durumunu yukarı yönlü kırabileceği yorumlarının yapılmasını sağlıyor.

Ancak eğer piyasada yön aşağı dönerse Shiba da 0,000024 dolarlık desteği kaybedebilir ve bu desteğin kaybı 0,000022 doların test edilmesine sebep olabilir.

Dogecoin Grafikleri

Piyasa değeri bakımından en büyük meme token olan Dogecoin, yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,13 dolardan işlem görüyor. DOGE şu anda 17,9 milyar dolarlık piyasa değeri ile 12. en büyük kripto para konumunda

Analistlere göre şu anda DOGE için en önemli seviye 0,14 dolar. Eğer bu seviye hacimli bir şekilde kırılırsa DOGE’nin 0,17 dolara doğru hızlı bir hamle yapabileceği ifade ediliyor. Ancak 0,14 dolar kırılımazsa bu sefer de 0,12 doların test edilebileceği düşünülüyor.

Ancak bu noktada her iki şaka coin’in beklenen artışları yakalayabilmesi için genel kripto para piyasasının yükseliş hamlelerinin devam etmesi gerekiyor. Dolayısıyla meme token yatırımcılarının şu an için temkinli olmasında fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar