X


Dogecoin Aylardır Süren Sessizliğini Bozabilecek Mi? DOGE, Patlayıcı Hamleye Yakın Mı?

Dogecoin fiyatı yaklaşık 6 aydır %50 fibo seviyesi olan 0.45 doların altında kaldı.
20:00
6 Kasım 2021

En popüler şaka kripto para Dogecoin, yaklaşık 4 aydır 0.32 dolar ila 0.17 dolar arasında bir seyir izliyor. Bu fiyat hareketi yatırımcıların beklentilerini karşılamasa da Shiba Inu benzeri bir birikim aşaması olabilir. Dogecoin fiyatı, patlayıcı hamlelerin eşiğinde mi?

Dogecoin Yorumları

Dogecoin fiyatı yaklaşık 6 aydır %50 fibo seviyesi olan 0.45 doların altında kaldı. DOGE için bu konsolidatif hareket, alıcıların meme coin’i yukarı itmesine hazır olabileceğin anlamına gelebilir. Ekim ayından bu yana Dogecoin fiyatı bir yükseliş eğilimi gösteriyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yükselişin devamı için DOGE‘un 0.31 dolar ve 0.36 dolar olmak üzere iki kritik bariyeri aşması gerekiyor. Bu seviyeleri destek alanına çevirmek, boğaların yeniden sahnede olduğu bir piyasayı teyit edecektir. Böyle bir hareket, Dogecoin fiyatını %50 fibo geri çekilme seviyesi olan 0.45 dolara taşıyacaktır. Bu da mevcut konumdan yaklaşık %70’lik bir kazancı ifade ediyor.

Bununla birlikte yatırımcılar DOGE‘un 0.45 doları bir rampa olarak kullanmasını bekliyor. 0.45 dolarda kazanılan ivme Dogecoin fiyatını 0.75 dolarlık alana itebilir.

Öte yandan kısavadeli yükseliş görünümünden bağımsız olarak Dogecoin fiyatı 0.31 doları kıramazsa zayıf bir satın alma baskısı ile karşı karşıya kalacaktır. Bu durumda 0.19 dolara sarkan düşüşler görülebilir. Dogecoin fiyatı bu dayanağın altında daha düşük bir dip üretirse yükseliş tezi geçersiz kılınacaktır.

Dogecoin ve Shiba Inu

Popülerlik konusunda rakibini yakalayan Shiba Inu, bunu sürdürülebilir kılmak adına çalışıyor. SHIB, en çok aranan anahtar kelime olarak Bitcoin’i dahi geride bıraktı. Bayrağı şu an için devralan Shiba Inu, önümüzdeki dönemde şaka kripto paraların lideri olabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Dogecoin, birçok kopya projenin piyasaya sürülmesiyle popülaritesinde büyük bir kayba uğradı. Elon Musk, Mark Cuban gibi dev isimlerin desteğini kazanan DOGE, birkaç aylık dönemde sessiz kaldı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar