X

Dipten Satın Alan Shiba Inu Yatırımcıları Yüzde Bin Kâra Rağmen Satışı Reddediyor

Zincir içi verilerde belirtilen 5.000 Shiba Inu yatırımcısı, %1000'in üzerinde kâr elde etmeyi bildi.
21:45
30 Ekim 2021

IntoTheBlock tarafından sağlanan verilere göre 5.000’e yakın yatırımcı, popüler şaka kripto para birimi Shiba Inu‘yu gerçek anlamıyla dipten satın aldı. Erken yatırımcılar, bugün itibarıyla %1000’in üzerinde kâr elde etti. SHIB, ekim ayında inanılmaz bir ralli izleyerek yatırımcılarını sevindirmeyi başardı.

Erken Hamle Kazandırdı

Zincir içi verilerde belirtilen 5.000 Shiba Inu yatırımcısı, %1000’in üzerinde kâr elde etmeyi bildi. Bununla birlikte bu şanslı 5.000 kişi, varlıklarının hiçbirini satmamış ve hala fonlarını elinde tutumayı seçen kişilerdir. SHIB tüm zamanların en düşük seviyesine 12 Haziran 2021’de kaydedildi. Meme coin, o tarihlerde 0.00000559 dolardan işlem görüyordu.

Fonlarını elinde tutan yatırımcıların artışının yanı sıra Shiba Inu, kripto alanında giderek daha popüler hale gelmesiyle birlikte kısa vadeli SHIB sahiplerinin sayısı ekim ayında kademeli olarak yükseldi. SHIB günlük grafi varlık sahiplerinin çoğunluğu uzun vade yerine kısa vadeli kârı tercih eden bireysel yatırımcılar olduğu zamanlarda piyasada oynaklık oranları önemli derecede artıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Şaka kripto paralar Dogecoin ve Shiba Inu, kripto para endüstrisinin en popüler iki konusu olmayı sürdürüyor. Topluluğun dikkati, bireysel ilginin hala mevcut olduğuna dair işaretler barındırıyor.

SHIB Fiyatı

Popüler şaka kripto para Shiba Inu, 3 gün önce kaydedilen 0.00008845 dolar seviyeisnin yaklaşık olarak %20 altında işlem görüyor. SHIB 24 saatlik işlem hacminde kaydedilen %50’lik düşüş ateşin bir miktar dindiğini onaylıyor. Şaka kripto paralardaki hype, artık Shiba’nın merkezinden diğerlerine kayıyor.

Dogecoin (DOGE), piyasa değeri sıralamasında Shiba Inu ile çekişiyor. CMC verilerine göre piyasa değeri sıralamasında Dogecoin 10, Shiba Inu ise 9. sırada bulunuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar