Dikkat! Terra Classic (LUNC) Düşmanını Dize Getirdi: ABD’li Politikacıdan 500 Dolar!

Eski ABD kongre adayı ve Gokhshtein Media'nın kurucusu David Gokhshtein, Terra Classic'e (LUNC) dair ilginç açıklamalarda bulundu.
16:00
30 Eylül 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Eski ABD kongre adayı ve Gokhshtein Media’nın kurucusu David Gokhshtein, Terra Classic’e (LUNC) dair ilginç açıklamalarda bulundu.

U Dönüşü: Heyecan Verici!

David Gokshtein yeniden diriliş yol haritasının heyecan verici olduğunu söylüyor. Politikacı, uzun süredir LUNC eleştirmeniydi. Ancak gönüllü geliştiriciler grubu Terra Rebels resmi Terra Classic yol haritasını yayınladıkça Gokhstein’in fikirleri değişiyor gibi görünüyor. Ayrıca grup, Terraform Labs ve Do Kwon’dan bağımsızlığı yeniden inşa etmeyi amaçlıyor. Eski ABD kongre adayı David Gokhshtein, 30 Eylül’de bir tweet’te Terra Rebels’in Terra Classic’i eski parlak günlerine taşıması için açıkladığı  yol haritasının güven verdiğini söyledi. Uzun süredir LUNC eleştirmeni olan ünlü isim, LUNC’un sağlam adımlar attığına dikkat çekti.

Gokhshtein Media’nın kurucusu, daha önce “LUNC, faydası olmayan bir piyango biletine benzetmişti. Sadece bir ay sonra, U dönüşü yapan politikacı herkesi şaşırttı. Terra Rebels ve topluluk, yakımlar, staking, yeni proje oluşturma, ekosistem eğitimi ve yönetim faaliyetlerini eski haline getirerek inanılmaz bir çaba sarfediyor. Bu adımlar, Terra Classic’in fiyatının iki hafta içinde yaklaşık %500 artmasına neden oldu. David Gokhshtein’in, LUNC’a destek vermesi topluluğu heyecanlandırdı. Bununla birlikte, Binance, Terra Classic (LUNC) spot ve marj işlemlerinde alım satım ücretlerinde yakım uygulamasını kabul ettikten sonra projeye yönelik ilgi arttı. Goksten, iddiaların doğru olup olmadığını görmek için LUNC’e 500 dolar yatırmayı bile planlıyor.

Bağımsızlık: LUNC Fiyatı Kwon Haberlerinden Etkilenmiyor

Politikacı ayrıca, Terra Classic, Terraform Labs ve Do Kwon arasındaki ilişkiyle ilgili endişelerini dile getirdi. Ancak Terra Rebels ve ekip, TFL ve Do Kwon’un LUNA v2’ye odaklandığını onayladı. Yeni yol haritası ile Terra Rebels, Terra Classic blok zincirini ve LUNC fiyatını yeniden rekor seviyelere taşımak ve kurtarma planı konusunda net. Ayrıca grup, Terra Classic’i TFL’den tamamen bağımsız hale getirmek için çalışıyor.

Terra Rebels resmi yol haritasını yayınladıktan sonra Terra Classic fiyatı yükseldi. Ayrıca, Güney Kore’nin Terra’nın kurucusu Do Kwon’a yönelik tutuklama süreci ve olumsuz haberlere rağmen LUNC fiyatı istikrarlı görünüyor., LUNC fiyatı son 24 saatte yaklaşık %3 ve bir haftada %5 artışla 0,0028 dolarından işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar