reklamı kapat

Dev Borsa OKex’te Yeni Gelişmeler

Dev kripto para borsası OKex, platformuyla ilgili yeni gelişmeleri duyurdu.
22 Şubat 2019
  • Ömer UçarÖmer Uçar

Dünyadaki en büyük kripto para borsalarından OKex platformunda yeni gelişmeler yaşanıyor. Kripto para piyasasında uzun bir süredir devam eden ayı trendine aldırış etmeyen OKex, Coinbase ya da Binance gibi borsalar, bu alandaki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. OKex ile ilgili son gelişmeleri siz değerli okurlarımızla daha önceden paylaştığımız bu yazıda bildirmiştik. Dev borsa şimdi de müşteriden müşteriye (C2C) faaliyet veren bir işlem platformuna yeni kriptoların eklendiğini duyurdu.

Yeni OKex Listelemeleri

OKex kripto para borsasının C2C hizmet platformuna yeni kripto paralar eklendi. Borsa yetkililerinin Cointelegraph’a yaptıkları açıklamada konu hakkında detaylı bilgilere yer verildi. Açıklamada, platforma eklenen kripto paraların Ripple (XRP) ve Bitcoin Cash (BCH) olduğu ifade ediliyor.

İtibari Paralarla İşlem

Haberin hazırlandığı sırada alınan verilere göre dünyanın en büyük işlem hacmine sahip üçüncü kripto para borsası olduğu görülen OKex, kullanıcılarına çeşitli alanlarda hizmet veriyor. Borsa tarafından müşterilere sunulan hizmetler arasında itibari paralarla işlem seçeneği de bulunuyor. Böylece kullanıcılar kripto paralarını itibari paralara karşı alıp satabiliyor.


Yeni listelemenin ardından OKex kullanıcıları XRP ve BCH ile beş farklı itibari parayı alıp satabilecek. Bu itibari para birimleri ise şu şekilde sıralanıyor: İngiliz sterlini (GBP), Çin renminbi (CNY), Vietnam dongu (VND), Rus rublesi (RUB) ve Tayland bahtı (THB). Söz konusu işlemlerin OKex’in C2C platformunda gerçekleştiğini belirtmek gerekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.