reklamı kapat

Dev Borsadan Dört Yeni İşlem Çifti Daha

Dev kripto para borsası OKex dört yeni işlem çiftini daha platformuna eklediğini duyurdu.
08:00
20 Şubat 2019

Malta merkezli kripto para borsası OKex platformunu dört farklı işlem çifti eklediğini kullanıcılarına ilan etti. Cointelegraph tarafından 19 Şubat Salı günü paylaşılan habere göre OKex; Bitcoin SV (BSV), QTUM, DASH ve NEO altcoin’lerini Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) ile eşleştirdi.

OKex’in İşlem Çiftleri

Platformunda gerçekleşen işlem hacmi bakımından dünyadaki en büyük üçüncü kripto para borsası olduğu görülen OKex, yeni işlem çiftlerini platformuna üç kat kaldıraç seçeneğiyle eklediğini konu hakkında yaptığı açıklamada belirtti. Borsanın Ocak ayı içerisinde yedi yeni kripto para türevi işlem çiftini kullanıcılarının hizmetine sunduğu biliniyor. Öte yandan kullanıcıların taleplerinin azalması durumunda ekibin platformdan bazı çiftleri çıkardığına da şahit oluyoruz.

OKex’in geçtiğimiz ay eklediği işlem çiftleriyse Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin SV (BSV), EOS (EOS), Ethereum Classic (ETC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Ripple (XRP) gibi kripto paraları kapsıyor.

OKex Çalışmaları

Dünyadaki kripto para borsalarının ortaya koyduğu çalışmaları CoinTürk okurlarıyla paylaşıyoruz. Daha önceden yayımladığımız bir yazıda OKex’in yenilikçi çalışmalarından birisine yer vermiştik. OKex’in getirdiği bu yenilik sayesinde platformun kullanıcılarının itibari paralarla oluşturulmuş işlem çiftlerini 100 kata kadar kaldıraçlı gerçekleştirebilmesi mümkün hale geliyordu. Konu hakkındaki detaylı bilgilere ilgili yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Borsa yetkilileri, ekosistemin gelişmesi için buna benzer çok sayıda faaliyete öncülük ediyor. Üstelik Bitfinex, Binance ya da Coinbase gibi borsalar bu konuda OKex’i yalnız bırakmıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.