X
  • DESICO – ICO’lar İçin Merkezi Olmayan Ekosistem
  • ICO'lar İçin Merkezi Olmayan Ekosistem

  • Başlangıç07.11.2018
  • Bitiş15.01.2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

DESICO, güvenlik ICO’ları için dünyanın ilk tam yasal merkezi olmayan platformudur. Platform, şu anda ICO endüstrisinin karşı karşıya olduğu en büyük zorlukları ele alıyor ve gelecekteki bir kitle fonlaması yöntemi olarak güvenlik belirteçlerinin kullanımı için yeni standartlar belirliyor.

Dünya genelinde ICO’larla karşılaşan en büyük sorunlar, yasal çerçevelerin olmaması, balina ve perakende yatırımcıları ile kurumsal yatırımcılar için eşit olmayan fırsatlardır. Balina yatırımcıları büyük ikramiyeler ve indirimler alırken, belirteçlerini boşaltırken perakende ve kurumsal yatırımcılar büyük kayıplar yaşıyor. ICO’ların meşru kitle fonlama kaynakları olarak tam olarak tanınması için ICO piyasasının bu engelleri aşması gerekiyor.

DESICO, bu engelleri bir Avrupa Birliği üye devletinin yasasına tam olarak uygun olarak gerçekleştirmeyi hedefliyor. DESICO, dünyanın ilk güvenlik platformu belirleme platformunu oluşturarak yukarıda belirtilen konuları ele alıyor. Platform, Litvanya, Avrupa Birliği ve Euro Bölgesi üye devletinin yasal çerçeveleriyle tamamen uyumlu olacak şekilde gerçekleşiyor. DESICO platformu, büyük ya da küçük her yatırımcıya, gelecek vaat eden güvenlik tokeni tabanlı ICO’lara yatırım yapma fırsatlarını sunuyor.

DESICO, yerleşik bir token değişimi yapıyor. Değişim, DESICO platformundaki herhangi bir güvenlik ICO’sunun başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra, acil likidite ile güvenlik belirteçleri sağlıyor. DESICO platformu, Avrupa Merkez Bankası’nın yetkisi altında olan Litvanya Bankasından düzenlemeye tabi olacaktır. Bu düzenleme, DESICO platformunda listelenen tüm ICO’lara ekstra finansal güvenlik ve güven sağlıyor.

DESICO platformu ayrıca Avrupa Birliği e-para lisansı alıyor, yani ödeme işlemlerini yasal olarak yürütüyor ve ödeme hesaplarını yönetebiliyor. Bu nedenle DESICO kullanıcıları, fonlarını Uluslararası Banka Hesap Numaralarını (IBAN) kullanarak DESICO platformuna güvenli bir şekilde aktarabiliyor. E-para lisansı aynı zamanda, yatırımcıların varlıklarını kolayca kripto paraya çevirebilecekleri ve bunun tersi olabileceği anlamına geliyor.

Twitter: https://twitter.com/desico_io
Facebook: https://www.facebook.com/desico.io/
Medium: https://medium.com/@desico.io
Telegram: https://t.me/desicochat

Laimonas NoreikaCo-Founder / CEO
Audrius GriškevičiusCo-Founder / Business Development
Tim SimonChief Technology Officer
Darius NoreikaCo-Founder / Chief Operations Officer
Vytautas MatulevičiusChief Marketing Officer
Nico MuroChief Design Officer
Irmantas KanopaSenior Developer
Deividas NorkūnasJunior Developer
George EastPublic Relations Officer
Ingrida WillemsCommunity Manager
Greta JonaitytėContent & Creative lead
Augustinas KošysChief Security Officer
Povilas LaučiusDevelopment Lead
Artūras PaleičikasSmart Contract Developer
Raimondas ReinikisQuality Assurance Engineer
Vitalijus MisikovasDeveloper
Marius LukošiūnasDeveloper

Sembol: DESI

Üretilen Token Sayısı: 803,631,373 DESI

Token Dağılımı:

51% Satış 32% Kurucular ve Takım 3% Bounty 14% Rezerve

Token Fiyatı: 

1 DESI = 0,08 USD

Kabul Edilen Kripto paralar:

ETH