X

Darkcoin 5 Dolara Dayandı

15:35
24 Mart 2015
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Gizlilik merkezli kripto para Darkcoin, ilk çıktığı günden beri topluluk tarafından benimsenmiş ve hep gündemde olmuştur. Geçtiğimiz ay InstantX özelliğinin eklenmesiyle birlikte DRK 3 doları geçmişti. Bu özellik Bitcoin’e kıyasla transferlerin çok daha kısa bir sürede yapılmasına olanak veriyor. Şu an bakıldığında son 3 günde değerinin %40 civarında arttığını gözlemliyoruz. Görünüşe göre Darkcoin, kripto para severler tarafından sahiplenilmeye devam edecek.

Şubat 2015’te Darkcoin ile ilgili yayınladığımız bir yazıda, bazı çevreler tarafından DRK’nın 15 dolara kadar çıkacağı yönünde öngörüleri paylaşmıştık. Şimdi ise bu öngörülerin gerçekleşebileceğini görüyoruz. DRK şu anda 0.0195 BTC yani yaklaşık 5 dolardan işlem görüyor. En yakın rakibi Litecoin ise 1,70 dolar seviyelerinde. 15 dolarlık öngörünün ne zaman gerçekleşeceğini kestirmek mümkün değil; fakat DRK henüz kimseyi yanıltmadı ve yoluna bu şekilde devam edecek gibi görünüyor.

 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar