X


CoinTürk Finans’ı Takip Eden Yatırımcılar Son 10 Günde %6,82 Kazandı

16:24
17 Şubat 2016

Geçtiğimiz haftalarda Bitcoin borsalarında yatırımcılar için alım satım sinyalleri yayını yapan Tradersbit sitesini tanıtmıştık. İlgili yazıya şu linkten ulaşabilirsiniz. Bizde CoinTürk Finans ekibi olarak son 10 gündür platform üzerinden kendi sinyallerimizi yayınlamaya başladık.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde görüleceği üzere 4 Şubat’tan itibaren verdiğimiz sinyallerle (11 gün içerisinde) bizi takip eden yatırımcılara net olarak şu ana kadar %6,82 kazandırdık. %6,82 rakamı üzerinden borsaların aldığı komisyon düşülmüştür ve bu rakam net kazanılan oranı ifade etmektedir.

Öte yandan daha önceki yazımızda bahsettiğimiz gibi kendi sinyallerinizi de yayınlayıp platform üzerinden abone toplayabilirsiniz. Aylık abonelik fiyatları 3 USD’den başlıyor ve yayın yapan kullanıcıların belirlediği fiyatlara göre değişebiliyor.

Önemli not: Yatırımcılar için yayınlanan bu tür sinyallerin hiç bir zaman garantisi olmadığını ve sadece yatırım yaparken fikir verme amaçlı kullanılması gerektiğini unutmayın!

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar