CoinTürk 2016 Yılına Hazır

Okuma Süresi: 2 Dakika

CoinTürk olarak bizler, kripto para adıyla bilinen ve gelecekte çok daha büyük ve derin teknolojik gelişmelere yol açacağına inandığımız bu yeni eko sistemin gelişimine ve doğru şekilde tanıtılmasına çok büyük önem veren bir ekibiz. Merkezi olmayan bu yeni eko sistemi tanıtırken doğru bilgiyi paylaşma konusunda özenle çalışıyoruz. Çünkü doğru bilginin ve şeffaflığın kalıcı, güvenilir ve saygın olmanın en önemli unsuru olduğunun farkındayız.

Türkiye’de Bitcoin ve diğer tüm kripto paraların iyi anlaşılması, doğru anlatılması, daha yaygın şekilde kullanılması, ticaret hayatına ve hukuksal sisteme adaptasyonu için ekip olarak her türlü yeni fikre açık olacağımızı, eleştirilere ve ön yargılı yaklaşımlara karşı sabırlı ve toleranslı olacağımızı bilmenizi isteriz. Çünkü yeni bir sitemde her zaman destekleyenlerden daha çok karşı çıkanların olacağının bilincindeyiz.

CoinTürk olarak kripto eko sistemini “sadece para kazanma fırsatı” olarak görenlerden değiliz. Bu nedenle sitemiz maddi kaygıların çok üzerinde bir sorumluluk içermektedir.Bu yeni eko sistemin gelecekte sadece para kazandıran bir sistem olmaktan çok daha değerli konulara hizmet edeceğini biliyoruz. Özgür bir internet bunun ilk adımı olacaktır… İlerleyen aşamalarda ise kriptografinin güvenilirliği sayesinde çok daha ciddi konularda hayatımızda yerini alacaktır. Biz, Kripto para eko sisteminin “internetten sonraki en büyük buluş” olabileceğine inananlardanız. Bu nedenle Türk toplumunun bu yeni dünya ile tanışmasını sağlamak adına çok önemli bir görev üstlendiğimizi düşünüyoruz.

2016 yılında yeni hedefler ve gelişmelerle karşınızda olacağız.

 • Güvenç Koçkaya
  Güvenç Koçkaya
  7 sene önce

  hep birlikte ileriye. mesaj net para için değil, teknoloji için bize katılın!!!

  25
 • MR. Hopefulman
  7 sene önce

  Gerçekten çok profesyonel olan sizler için profesyonelce olan bir video emeğinizin karşılığını yeni yılda inşallah alırsınız .

  31