reklamı kapat

CoinEx Token Nedir?

CoinEx Aralık 2017’de kurulan bir kripto para borsası ve borsanın kendi token’ı CoinEx Token (CET) ismiyle piyasaya sürüldü.
11:00
5 Haziran 2020

CoinEx Aralık 2017’de kurulan bir kripto para borsası ve borsanın kendi token’ı CoinEx Token (CET) ismiyle piyasaya sürüldü. Yeni nesil borsa Bitcoin Cash’i temel para birimi olarak kabul etmesiyle dikkatleri üzerinde topluyor.

Coinex Nedir?

CoinEx ekibi AR&GE, küresel faaliyet ve hizmetler alanlarında engin tecrübelere sahip lider internet ve finans şirketlerinde görev almış kişilerden oluşuyor. CoinEx aşağıdaki özellikleriyle kendini tanıtıyor.

  • Yüksek hızlı eşleştirme motoru: Platformda yer alan tescilli yüksek hızlı eşleştirme motoru saniyede 10 bin işleme varan işleme kapasitesine ulaşabiliyor. Aynı anda binlerce işlemin bir arada olmasının getirdiği stabilite ve her işlemin iyi ellerde olması borsanın iddialı olduğu konulardan yalnızca ikisi.
  • Tam kapsamlı koruma: Çift katmanlı koruma adına kullanılan HTTPS ve iki faktörlü kimlik doğrulama sistemi; soğuk cüzdan deposu ve çoklu imza stratejisi varlıkların güvenliğini sağlıyor. Güçlü bir güvenlik ekibiyle yapılan işbirliği platformda tam kapsamlı koruma sağlıyor.

Coinexchange

  • %100 rezerv: CoinEx’teki tüm dijital varlıklar %100 rezerve edilir ve başka hiçbir yerde kullanılmaz. Çekim işlemlerinin tamamı aynı anda işlenir.
  • Küresel kullanıcı tabanı ve likidite: CoinEx küresel yatırımcılar için 7/24 borsacılık hizmeti sunuyor ve likidite sağlıyor.
  • Temel para birimi olarak BCH: CoinEx’te temel para birimi olarak BCH kabul ediliyor ve çok sayıda kripto para yer alıyor. Yeni token’ların listelenmesi konusunda borsa ekibi titiz bir çalışma yürütüyor.

CoinEx Para Yatırma

Para yatırma ve çekme işlemleri otomatik olarak hızlandırılır. Küçük boyutlu çekimler 5 dakika içerisinde tamamlanır.

Coinex Güvenilir Mi?

Tescilli işlem eşleştirme sistemi ve üst düzey kullanım tecrübesiyle CoinEx tüm kripto para yatırımcıları için yüksek güvenlikli, stabil ve etkili bir dijital para borsacılık hizmeti sağlamaya kendini adadı. Platform yaklaşık 100 ülke ve bölgede hizmet veriyor.

CET Token Nereden alınır?

Platform üzerinde sahibine birçok avantaj ve kolaylık sağlayan CET Coin’i CoinEx borsasından satın alınabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.