X


Coinbase $100 Milyon Yatırım Yaptığı Platformunu Kapatıyor!

Coinbase, 100 milyon dolarlık yatırım yaptığı Earn.com platformunu kapatıyor.
08:00
23 Aralık 2019
Okuma Süresi: 1 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, geçtiğimiz tarihlerde tamı tamına 100 milyon dolar yatırım yaparak satın aldığı Earn.com’u kapatma kararı aldı.

İçerik Rehberi

Earn.com Kapatılıyor

ABD merkezli borsa tarafından yatırımcılara ve kullanıcılara gönderilen bir bildiride, Earn.com sadece Coinbase Earn platformuna daha iyi odaklanabilmek için kapatıldığı belirtildi. Coinbase Earn aslında satın aldığı Earn platformunun özelliklerini, bunları kripto para sektörüne uyarlayarak sunmakta. Yıl boyunca birçok kripto para birimi konusunda eğitici videolar hazırlayan ve bunları izleyenlere ilgili kripto para ile ödül sunan Coinbase Earn, kesinlikle kripto para sektörünün önemli bir platformu haline geldi.

Coinbase Earn üzerinde şu an için Orchid, Tezos, Dai, EOS, Stellar Lumens, Zcash, Basic Attention Token, 0x kripto para birimleri için eğitici videolar bulunuyor. BAT programına 8 dolara kadar, XLM ve EOS programına katılanlar 50’şer dolara kadar, Dai programına katılanlar 20 dolara kadar, Tezos programına katılanlar 6 dolara kadar, son eklenen Orchid programına katılanlar ise 52 dolara kadar ilgili kripto para birimi kazanma şansına sahip.

Coinbase aslında son aylarda, yılın başlarında yapamadığı girişimleri yapmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un almayı başardığı bir patent, kripto para sektörünü heyecanlandırdı. Armstrong, e-posta ile kolay bir şekilde Bitcoin (BTC) gönderme yönteminin patentini aldı ve bu yöntem yakın bir zamanda hayatlarımıza girebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar