Büyük Kazançlara Hazır Olun! Josh Moden, Ethereum (ETH) ve 4 Altcoin İçin Uyardı!

Ethereum (ETH) ve bu 4 altcoine dikkat, yakından takip edilmeli!
00:44
7 Kasım 2021
Okuma Süresi: 4 Dakika

Kısa süre önce CryptoBusy kanalında Ethereum (ETH) dahil 4 altcoin için önemli bir duyuru yayınlandı. Buna göre popüler analist Josh Moden önümüzdeki günlerde 5 altcoinde ciddi fiyat hareketleri bekliyor. Bitcoin’in piyasa hakimiyetinin gevşemesi altcoinlere oyun alanı oluşturmaya başladı, piyasadaki sıcak para farklı altcoinleri gezerek onlara ciddi fiyatlamalar yaşatabilir. Peki Ethereum (ETH) ile büyük yükseliş yaşayacak 4 altcoin hangileri?

Ethereum (ETH)

Listenin başında elbette Ethereum (ETH) geliyor. Video yayınlandığı sırada Ethereum (ETH) 4.446 dolardan işlem görüyordu, yazı hazırlandığında ise fiyat yeniden 4.500 doların üzerinde konumlanıyor. Analist videoda 4.270 dolar bölgesinin test edilebileceğinden bahsediyordu, tam olarak yaklaşamasa da fiyat 4.334 dolara kadar gün içinde gevşedi.

Hacimde yaşanacak hareketliliğin momentumu hızla yukarı çekeceğini düşünen Moden, kritik direnç bölgesi olan 5.075 doların aşılacağına inanıyor.

Cardano (ADA)

Moden’in listesinde ikinci sırada Cardano (ADA) yer alıyor. Videonun çekildiği sırada ADA 1,90 dolardan işlem görüyordu. Ancak yazı hazırlandığı sırada çoktan 2 dolara ulaştı. Fiyat gün içinde 2,04 dolara kadar yükseldi. Moden, ADA’nın düşüş kanalından hacimli şekilde çıktığını ve bu yüzden 2,4 dolar bölgesini ziyaret edeceğini söylüyor.

Analiste göre 2,4 doların destek olarak korunması hızla 2,65 dolarlı fiyatların görülmesini sağlayacak. Boğaların artık tam anlamıyla geri döndüğünü düşünen analist ATH bölgesine doğru yeni hareketler bekliyor.

Ripple (XRP)

Yazı hazırlandığı sırada 1,15 dolardan alıcı bulan XRP kritik bir bölgede bulunuyor. Moden, XRP yatırımcılarına umut aşılıyor, fiyatın artık yükseliş trendinde emin adımlarla ilerlediğini söyleyerek patlamaya hazır olunmasını istiyor. Eğer 1,14 bölgesi korunabilirse aniden 1,4 doları zıplayan bir XRP fiyatına şahit olabiliriz.

Tam tersi şekilde satış baskının artması ise sırasında 1,10 ve 1 dolara dönüşü tetikleyebilir.

Verasity (VRA)

Verasity (VRA), içerik oluşturucuların ürettikleriyle para kazanmalarını ve reklam verenlerin harcamalarının karşılığını almalarını sağlayan bir girişimdir. En azından yapmaya çalıştıkların şeyin bu olduğunu söylüyorlar. Josh Moden videoyu paylaştığı sırada fiyat 0,07 dolardan alıcı buluyordu. Yazı hazırladığı sırada da fiyat neredeyse aynı ancak gün içinde 0,075 bölgesi ziyaret edildi.

Fiyatın 0,068 dolarda talebi test edeceğini söyleyen Moden henüz hedefine ulaşabilmiş değil. Verasity (VRA) 0,0695 bölgesinden dönüş yaptı ve şu an 0,0751 dolardan fiyatlanmaya devam ediyor. Analiste göre gerekli test gerçekleşir ve yeterli destek gelirse fiyatın 0,09 dolara ulaşarak daha yukarı çıkması gerekir.

Synthetix (SNX)

Listenin sonuncusu ise çok çeşitli kripto ve kripto dışı varlıklara blockchain üzerinden maruz kalma olanağı sunan merkezi olmayan bir finans protokolüdür. Synthetic (SNX) video çekildiği sırada 10,5 dolardan alıcı buluyordu. Bugün 23:32 itibariyle fiyat 10,17 dolara çoktan gevşedi. Gün içinde 9,74 bölgesi test edildi.

Analiste göre SNX uzun süredir sıkıştığı bölgede konsolide olmaya devam ediyor. Fiyatın bundan sıyrılacağına inanan Moden, hızlı bir şekilde 14,5 doların görüleceğini savunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar