X


Solana (SOL) ATH’a Doymuyor! ATH Bir Kez Daha Güncellendi! İşte SOL İçin Fiyat Beklentileri

Popüler kripto para birimi Solana (SOL), dün akşam saatlerinde yeniden artışa geçti ve yeni bir ATH kaydetti. İşte SOL için fiyat beklentileri;
09:40
7 Kasım 2021
Solana (SOL) ATH'a Doymuyor! ATH Bir Kez Daha Güncellendi! İşte SOL İçin Fiyat Beklentileri

Popüler kripto para birimi Solana (SOL), geçtiğimiz günlerde başlayan yükseliş trendini sürdürmeye devam ediyor. Popüler altcoin, son zamanlarda büyük fiyat artışlarına imza attı. Öyle ki SOL, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde 259.9 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

Solana Ralliye Devam Ediyor

Geçtiğimiz günlerde yaşanan ve bir süredir devam eden fiyat artışının ardından popüler kripto para birimi Solana (SOL), piyasa değeri bakımından Cardano‘yu (ADA) geride bıraktı ve şu anda en büyük 4. kripto para birimi olarak işlem görüyor.

Öte yandan Solana, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla bugüne kadar %7000 astronomik kazanç kaydettiği için umut verici bir yatırım olmaya devam ediyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Solana ekosistemi için bir başka heyecan verici haber de Solana Ventures, FTX ve LightSpeed ​​Venture Partners arasında kripto oyun projelerine 100 milyon USD ortak yatırım yapmak için yapılan ortaklık.

SOL Fiyat Analizi

SOL fiyatını yönlendiren teknik seviyeler ve grafik desenleri hakkında bilgi edinmek için SOLUSDT fiyat çizelgelerini analiz edelim.

SOL kripto para birimi, BTC’ye karşı artan talep görmeye devam ediyor ve yukarıdaki grafik, 75 seviyesinin üzerinde daha yüksek RSI değerleri gösteriyor ve şu anda 06 Eylül 2021’in en yüksek seviyesinin üzerinde bir kırılma tehdidinde bulunuyor.

SOLBTC paritesi, mevcut ATH‘nin üzerinde haftalık kapanış mum çubuğu ile yeni bir ATH belirlerse ve RSI, BTC‘ye olan talebi geri getirmesi gereken 98 seviyesini aşmazsa, düşüş eğilimi sinyali beklemeliyiz.

SOLUSDT ve SOLBTC haftalık çizelgeleri benzer bir yapı oluşturuyor. Yükseliş momentumu zaten SOL fiyatını önceki ATH’nin üzerine çıkarıyor, bu nedenle SOLUSDT‘yi düşüş eğilimi yapısına sokuyor.

Haftalık grafikteki düşüş eğilimi sinyali, SOL fiyatının işlem gördüğü mevcut seviyede riskten kaçınmamız gerektiğine dair bir uyarı sinyalidir. Bazı kazançları kilitleyerek ve takip eden stop emirlerini kullanarak, bazı karları kilitleyebilirsiniz.

Öte yandan günlük grafiğe bakıldığında, SOLUSDT, kripto varlığının fiyatının 216.00 dolar direncini geçtiğini gören gizli bir yükseliş ayrışmasının sinyalini verdi.

Yakın tarihli bir düşüş eğilimi, mevcut fiyat zirvesinden fiyat düzeltmesi veya yükseliş trendinde yavaşlama beklediğimiz 250,50 dolarlık bir direnç seviyesi belirliyor.

Solana Fiyatında Daha Fazla Artış

4 saatlik grafik, 04 Kasım 20:00’deki karşı düzenli düşüş eğilimi ile karşı karşıya kalmak üzere, SOL fiyatında daha fazla artışa işaret eden gizli bir yükseliş ayrışmasının sinyalini verdi.

250,50 dolar direncinin üzerinde bir fiyat kırılması, uzun süreli bir yükseliş trendine yol açmalı.

Solana (SOL) Teknik Veriler

Spot oranı: 247.00
Orta Vade Trendi [H4]: Boğa
Volatilite: Yüksek
Destek: 176.94 Dolar, 185.31 Dolar ve 221.12Dolar
Direnç: 250,5 Dolar

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar