Büyük Heyecan! Dünyaca Ünlü CEO 2023’te 10x Yapacak Altcoin’i Açıkladı!

Kripto para piyasası zor günler geçirirken, sektörün önde gelen isimlerinden bir yönetici 2023'e damgasını vuracak altcoin'i paylaştı. 
16:50
2 Ocak 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para piyasası zor günler geçirirken, sektörün önde gelen isimlerinden bir yönetici 2023’e damgasını vuracak altcoin’i paylaştı.

Dan Gambardella: Cardano..!

Crypto Venture Capital’in kurucusu Dan Gambardella, Cardano‘nun (ADA) 2023’te yatırım yapılacak en iyi altcoin olacağını iddia etti. Gambardella, ADA’nın herkesi şaşırtarak %1000’den fazla artacağını belirtti. Cardano, geçen hafta 0,260 dolardan işlem gördü. Sadece bir gün için açılış piyasa fiyatının üzerinde işlem gördü ve geçen Salı 0,265 dolar ile en yüksek fiyatı kaydetti. Ancak ADA, daha sonra yine düşüşe geçti. 0,260 dolarda ivme kaybeden ADA, iki gün içinde en düşük seviyesi olan 0,2407 dolara geriledi. ADA, an itibariyle 0,240-0,250 dolar aralığında dalgalanan kırmızı bölgede yer alıyor. ADA son 24 saatte %2,13 artışla an itibariyle 0,2505 dolardan işlem görüyor. Cardano en çok kazananlar listesinde 22’nci sırada yer alıyor.

ADA, Eylül ayından bu yana 200 günlük MA’ya oldukça yakın işlem görüyordu. Zaman zaman 200 günlük MA’yı kırıp tekrar toparlanırken, çoğu zaman 200 günlük MA’nın oldukça altına düştü.  Cardano,13 Aralık’ta 200 günlük MA çizgisini test etti, ancak 200 günlük MA çizgisini geçemedi. ADA, dar bir trend kanalında işlem yaparken daha düşük dipler kaydediyor. RSI (Göreceli Güç Endeksi) 63.68’de ve alarm veriyor. Uzmanlara göre, Cardano’nun yeni zirvelere çıkması için makroekonomik şartların değişmesi gerekiyor.

Cardano CEO’sundan Kritik Açıklama!

Cardano (ADA) CEO’su Charles Hoskinson, geçtiğimiz haftalarda Cardano‘nun kullanım durumunun artmaya devam etmesi ve güncellemelerin hayata geçirilmesi durumunda ADA fiyatının değer kazanacağını söylemişti. Kripto para piyasası son zamanlarda büyük değer kaybı yaşarken, ADA da bekleneni veremedi. ADA yatırımcıları, hayal kırıklıklarını çeşitli sosyal medya platformlarında dile getirmeye devam ediyor. Kasım 2021’de 3,1 dolara yükselen ADA, bugüne kadar %85’ten fazla düşüş yaşadı ve birçok yatırımcıyı önemli kayıplara sürükledi. Birçok yatırımcı, ADA fiyatının yakın gelecekte tekrar yükseleceği konusunda hala iyimser olsa da, ekosistemin çabaları sorgulanmaya başlandı. Charles Hoskinson, ADA’da hızlı kazançlar elde etmek isteyen yatırımcılara çarpıcı bir mesaj gönderdi.

Hoskinson, Londra merkezli medya kuruluşu City AM ile yaptığı bir röportajda, Cardano’nun değerini artırmasının en iyi yolunun gerçek dünya sorunlarını çözmek ve blok zincirinin kullanımını artırmak olduğunu belirtti. Yöneticiye göre, ADA‘nın değerini daha yüksek seviyelere çıkarabileceğine inandığı ana etken daha fazla kullanıcı, kullanım durumu ve ekosistemin daha işlev hale gelmesi. Hoskinson, aydan aya artmakta olan işlem hacmi gibi zincir içi metriklerin büyümesine odaklandıklarını bu nedenle inanılmaz derecede umutlu olduklarını yineledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar