X

Bu NFT Projesi Ben Armstrong’un Radarına Girdi!

Piyasanın önemli isimlerinden Ben Armstrong, bir NFT projesini ele alıyor ve yükseliş beklentisinin 3 nedenini açıklıyor.
16:05
17 Kasım 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bilindiği gibi NFT’ler son zamanın en popüler alanlarından biri. Piyasanın önemli isimlerinden Ben Armstrong da bu noktada yeni bir NFT projesini ele alıyor ve Pluto Alliance’in saygı uyandıran 3 önemli özelliğini oyunlar, airdrop’lar ve staking ödülleri olarak sıralıyor. Armstrong’a göre bu proje, NFT alanındaki en popüler projelerden biri olmaya hazırlanıyor.

Pluto Alliance Nedir?

Pluto Alliance, piyasaya çıktığında hemen tükenen ve NFT‘lerde yaşanan mini ayı piyasasına rağmen güçlü taban fiyatını koruyan rastgele oluşturulmuş 10.000 NFT’den oluşan bir koleksiyondur.

Armstrong’a göre asıl hikaye, bir gezegen olan ve uzun zamandır güneş sisteminde yer almak için çabalayan Plüton noktasında başlıyor. Armstrong, Plüton’un ciddi bir mücadele verdiğini ifade ediyor.

Analist proje ile ilgili yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullanıyor:

Plütonluların hikayesinin ve faşizmin güçlerine karşı savaşma kampanyalarının yanı sıra, uzaylı türünün sınırlarının çok ötesine geçen ve fazla miktarda fayda sunan bir NFT projesidir.

Pluto Alliance’in Yükselişinin 3 Nedeni

Armstrong, ilk katalizörün Pluto Alliance’ın sunduğu fayda olduğuna dikkat çekiyor. Bir Pluto Alliance avatarına sahip olmak, BiTToken airdrop’ları, Pluto Alliance oyunlarına erken erişim, CoinLeague’de staking ödülleri ve gelir paylaşımı, özel ayrıcalıklar ve Pluto Alliance V2’ye erişim dahil olmak üzere birçok yardımcı programa açılan bir kapı olarak nitelendiriliyor.

Bu noktada analist, “Bu yalnızca metaverse’ün avantajları değil. Konserlere, spor etkinliklerine ve müzik festivallerine gerçek dünyadan erişim olacak. Samanyolu’ndaki en sıcak NFT’ye sahip olarak ve elinizde tutarak elde edeceğiniz şey bu.” sözlerini kullanıyor.

İkinci olarak Armstrong, WAX üzerinde Pluto Alliance için yeni bir airdrop olduğunu ifade ediyor:

Yepyeni StarShip blok zinciri oyunu, özel bir Pluto Alliance paketi yayınlayacak. StarShip, WAX üzerinde çalışan, win-win blok zinciri oyunudur, bu nedenle düşük ücretlerle bir ağda NFT’ler için büyük destek alırsınız.

NFT Pazar Yeri Etkeni

Son olarak yatırımcı NFT pazar yerinin önemine değiniyor. Armstrong, Pluto Alliance’ın mint taban fiyatını ele alıyor ve 0,09 ETH’de piyasaya sürüldüğünü, şu anda ise en düşük fiyatın 0,075 ETH’de olduğunu ifade ediyor.

Analist, “NFT’lerin kısa tarihi bize ne bekleyeceğimiz konusunda herhangi bir gösterge verebilirse, muhtemelen NFT pazarının biraz soluk aldığını ve non-fungible token’ların parabolik hale geldiğini göreceğiz. Ethereum ve diğer kripto varlıkları yana doğru gitmeye veya düşmeye başladığında, muhtemelen NFT’lere çok daha fazla hacmin akmaya başlamasını bekleyebilirsiniz… NFT’ler tamamen yeni bir dünya. Pluto Alliance, yakından takip etmek isteyeceğiniz proje olacak.” sözlerini kullanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar