BONK Token Nereye Gidiyor? Ünlü Ağın Kurucu Ortağının Radarına Girdi!

BONK Token son zamanlarda bir çok yatırımcının dikkatini çekti. %4000'in üzerinde artış gösteren token şimdi yeni bir yatırımcının takibine girdi.
23:30
7 Ocak 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Solana’nın meme token’ı BONK, son birkaç gün içinde büyük bir hype yaşadı ve bu da kripto borsalarını hemen BONK’u listelemeye zorladı. Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Bonk Inu’nun Twitter hesabına göre, dolaylı olarak BONK token ticareti bile yaptı ve Solana blok zincirindeki kullanıcı deneyimini beğendi. BONK fiyatı son 24 saat içinde %42 oranında yükseldi.

 Sandeep Nailwal BONK Token’larının Ticaretini Yaptı

Bonk Inu 7 Ocak’ta attığı bir tweet’te Solana blok zincirindeki kullanıcı deneyiminin o kadar iyi olduğunu iddia etti ki Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal bile BONK tokenlerini kullanmayı deneyimledi.

Görünüşe göre Solana’nın kullanıcı deneyimi o kadar iyi ki Polygon’un kurucu ortağı $BONK ile işlem yapmaktan kendini alamıyor?

Polygon’un kurucu ortağının BONK token ticareti yapan bir cüzdanı finanse ettiğini iddia eden bir tweet’e atıfta bulundu. Bu nedenle, Solana DeFi’ye de aşina olduğu belirtiliyor. Blok zinciri verileri, alternatif hesabın 300 milyondan fazla BONK token aldığını ortaya koyuyor. Hesap aktif olarak BONK token ticareti yapmakta.

Polygon’un kurucu ortağı daha önce Solana zincirinin istikrarsız olduğunu kabul etmişti. Polygon, Solana tabanlı NFT projeleri DeGods ve Y00ts’u zincirleri taşımak için DeLabs’a 3 milyon dolar bile ödedi. Bu projeler Solana’daki en iyi 2 NFT koleksiyonuydu ve Solana’daki satış hacminin neredeyse %70’ini oluşturuyordu. SOL fiyatının 10 doların altına düşmesine yine bu durumun neden olduğu belirtiliyor.

Ancak, BONK’un ortaya çıkışı Solana’yı en azından şimdilik çöküşten kurtardı ve SOL fiyatını 14.50 doların üzerine çıkardı. BONK fiyatı da bir hafta içinde %4000’in üzerinde artış gösterdi. Şu anda, Solana blok zincirine Solana’nın faydasını daha da artırabilecek birkaç proje ve Dapps geliyor.

Solana ve BONK Yeniden Ralli Yapabilir mi?

Hem Solana hem de BONK, Crypto Twitter ve CoinMarketCap’te trend olmaya devam ediyor. Solana fiyatı, bu hafta %35’lik bir rallinin ardından şu anda yatay işlem görüyor. SOL fiyatı anlık olarak ise 13,17 dolardan işlem görüyor.

Bu arada, BONK fiyatı da bu hafta %4000’lik bir rallinin ardından kar alımına tanık oldu. BONK fiyatı şu anda 0.000002191 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son 24 saatte %40’ın üzerinde artış gösterdi.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar