Bitfinex, Shiba Inu (SHIB) İle Birlikte Bu Altcoin’leri Listeleyeceğini Açıkladı

Bitfinex, popüler şaka kripto para Shiba Inu'yu listeleyeceğini duyurdu.
13:39
25 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsaları arasında yer alan Bitfinex, popüler şaka kripto para Shiba Inu‘yu listeleyeceğini duyurdu. Dev borsa, Shiba Inu’nun yanı sıra Multiverse (AI), Qredo (QRDO) ve Magic Internet Money’i (MIM) platformunda listeleyecek.

Bitfinex, Yeni Listelemelerini Açıkladı

Kripto para borsası Bitfinex; Multiverse (AI), Qredo (QRDO), Magic Internet Money (MIM) ve Shiba Inu‘yu (SHIB) listeleyeceğini resmen açıkladı. Tabi burada dikkat çeken listeleme Shiba Inu oldu. Popüler şaka kripto para SHIB; geçtiğimiz gün 0.000044 dolara tırmanarak ATH belirlemişti. 24 saat içerisinde oldukça volatil bir piyasada işlem gören Shiba Inu dalgalı fiyat seyri izliyor.

Kripto para alım satım platformunun listeleyeceği diğer altcoin’lere göz atalım:

Multiverse (AI), token sistemi ve merkezsizlik, ticaret ve eğlence barındıran blok zinciri tabanlı ilk gerçek metaverse’dir. AI fiyatı, gün içerisinde 0.021 dolardan 0.025 dolara kadar varan yükseliş hareketleri kaydetti.

Qredo (QRDO), dijital varlık sahipliği ve blok zinciri bağlantısını yeniden tasarlıyor. Blok zinciri ekonomisine likidite ve sermaye verimliliği getirmek adına yeni bir yaklaşım olan Qredo, ilk merkezsiz güvenilir çok partili hesaplama (MPC) saklama ağına öncülük ediyor. QRDO fiyatı 4 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Magic Internet Money (MIM), değeri dolara endekslenmiş stabil bir kripto para birimidir. Kullanıcılar abracadabra money’e faiz getiren varlıkları yatırabilir ve bunları teminat olarak MIM ödünç almak için kullanabilir.

Shiba Inu Parantezi

Popüler kripto para Shiba Inu, geçtiğimiz gün rekor geliştirdi. SHIB 0.000044 dolara dokunarak tüm zamanaların en yüksek seviyesini belirledi. SHIB, Elon Musk’ın tweet’inin ardından %20’lik düşüş kaydetse de yükseliş hareketini korumayı başardı.

SHIB, kripto para piyasasında son 48 saatte en çok konuşulan kripto para birimi oldu. Şaka kripto para, değerini katlayarak gözünü Dogecoin’in tahtına dikti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar