reklamı kapat

Bitcoin’in Geleceği Çok Parlak, Peki Neden?

DCG şirketinden Travis Scher Bitcoin'in geleceğini yorumladı.
08:00
9 Ocak 2019

2018’de Bitcoin düştü ama ilerleme hiçbir zaman durmayacağı için kripto paraların geleceği hala parlak. Kripto yatırım firması Digital Currency Group başkan yardımcısı Travis Scher’ın geleceğe yönelik düşüncesi bu şekilde. Scher Medium’da şunları yazdı:

2019 volatil, eğlenceli ve sürprizlerle dolu olacak. 2018’deki düşüşlerin sebep olduğu stresin daha fazla gelişime yol açacağından eminim.

2018’in kripto paralar için zor bir yıl olduğunu kabul ediyorum. Dolayısıyla 2019 başlarken karamsarlık ve hayal kırıklığı için haklı sebepler var.

Ancak Scher kripto para topluluğunun, kriptoları ilerlemekten alıkoyan temel sorunların üzerine gittiğini belirtti. CCN’in haberine göre aynı zamanda bir avukat olan Scher, ana akım benimsenme ve kredibilitenin artırılması için sektörün atması gereken adımları 4 başlık altında tarif etti.

Düzenleyicilerin gerekliliği

Scher’e göre sektörün ilk olarak kanun yapıcılarla birlikte çalışıp düzenlemeler getirilmesine önayak olması şart. Scher bu şekilde sektörün meşruiyetinin artacağını düşünüyor.

Daha fazla işsizlik ve kapanma

Scher’e göre “Kripto şirketlerinin kemer sıkması ve uzun bir kışa hazır olması gerekiyor.” Scher bu doğrultuda 2019’da daha fazla işten çıkarma, şirket kapısına kilit vurma ve iflas vakası görebileceğimizi ifade ediyor.

Evrim geçirme

Scher’in öngörüsü, bazı şirketler kepenk indirirken iyi şirketlerin daha da iyi bir hale geleceği. Scher:

Küçük bir Darwin usulü evrim sektörün tam ihtiyacı olan şey.

Kurumsal paranın sektöre girişi

Scher:

Kurumsal yatırımcıların sektöre gireceği haberleri son derece gerçek. Goldman Sachs, Fidelity ve ICE gibi şirketler sektörde büyük işlere hazırlanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun