reklamı kapat

Bitcoin Yatırım Fonu Cryptomerian Kazandırmaya Devam Ediyor

14 Haziran 2017
  • Coin TürkCoin Türk

2016 yılı başlarında kurulan Bitcoin fonu Cryptomerian, 300’e yaklaşan yatırımcısıyla büyümeye devam ediyor.

Fon yönetim giderlerini minumum düzeyde tutarak, muadillerine göre yatırımcılarına daha fazla kazandırmayı amaçlayan fon, toplamda 188 BTC’lik portföye sahip.

İçerisinde ICO’lar ve lending servisleri gibi 30’un üzerinde dağıtık yapıda yatırım bulunuyor. Böylece risk minimuma indiriliyor. Ayrıca fonun ana geliri üç farklı trader stratejii ile Bitcoin ve altcoin alım-satımından geliyor.

Yukarıdaki grafikte son bir yılın performansı incelendiğinde sürekli olarak devam eden yükseliş göze çarpıyor. 2016 yılında BTC bazlı %33’lük başarı, bu yıl da devam ederken, 2017 BTC bazlı kazanç oranının %50’nin üzerinde olması bekleniyor.

Bu başarının mimarlarından olan Cryptomerian fon yöneticileri düşüncelerini şu şekilde ifade ediyor:

Biz tamamen güven odaklı şeffaf bir fon yaratmak istedik. Tüm yatırımcılarımız anlık olarak bitcoin fonlarının nasıl yönetildiğini izleyebilir. Ayrıca haftalık olarak yatırım enstürümanlarından gelen verileri tüm yatırımcılarımıza raporluyoruz. Hedefimiz uzun vadede büyümeyi sürdürmektir.

Cryptomerian hakkında detaylı bilgi için: www.cryptomerian.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.