reklamı kapat
  • BTC  :  33.626,97 ₺
  • ETH  :  2.133,01 ₺
  • BCH  :  3.877,37 ₺
  • XRP  :  2,74 ₺
  • BTC 33.626,97
  • ETH 2.133,01
  • BCH 3.877,37

Bitcoin Yatırım Fonu CRYPTOMERIAN Büyük Bir Başarıyla Yoluna Devam Ediyor

14 Aralık 2016
  • Coin TürkCoin Türk

Bitcoinadam‘ın desteği ile 2016 yılı Nisan ayında çalışmalarına başlayan Bitcoin yatırım fonu Cryptomerian, son 7 ayda yatırımcılarına Bitcoin bazında %33’den fazla kazandırdı ve toplamda 100 BTC’lik yatırıma ulaşarak büyük bir başarıya imza attı.

Girişim, geçtiğimiz hafta cryptomerian.com adresi üzerinden yatırımcıları için üyelik panelini kullanıma açtı. Yatırımcılar artık bu panel üzerinden yatırımlarını yönetebilecek ve yatırım takibini en ince detayına kadar gerçekleştirebilecek.

Cryptomerian’ın işleyişini merak edenler için kısaca paylaşalım. Proje tamamen Bitcoin bazlı olarak çalışıyor ve yatırımcıların yatırdıkları Bitcoin’ler çeşitli yatırım araçlarıyla değerlendiriliyor. Bu yatırım araçları arasında ICO’lar, Bitcoin ve Altcoin alış-satış, Margin trading ve kripto para tabanlı web servisleri gibi bir çok gelir getiren enstrüman bulunuyor. Toplanan fon, bu yatırım araçlarında değerlendirilerek gelir gider olarak yatırımcılara haftalık bazda raporlanıyor. Fonun tamamının kripto para danışmanlık girişimi Bitcoinadam’ın deneyimli ekibi tarafından yönetildiğini de söylemekte fayda var. Fonun geçmiş performansı CS Index Chart’da (CS fiyat grafiğinde) görülebilir. Aşağıdaki grafiğe bakıldığında fonun her hafta kar yaptığı görülüyor.

cs2

Şimdi Cryptomerian yatırımcı paneline kısaca bir göz atalım. Aşağıda görülebileceği gibi site çok sade bir şekilde yeni başlayan kullanıcılar da düşünülerek tasarlanmış. Sol taraftaki sütunda profilinizi düzenleyebilir, Bitcoin yatırıp çekebilir ve CS alış-satışı yapabilirsiniz. Yatırım yapmak için tek yapılması gereken hesaba Bitcoin yüklemek ve CS satın almak. CS; Cryptomerian Shares’in kısaltılmış şekli ve yatırım fonu üzerindeki hisseleri temsil ediyor. Bu hisseler satın alındığında fona yatırım yapılmış oluyor.

cs

Yatırımcı panelinde ayrıca toplam fon miktarı, yatırımcı sayısı ve Cryptomerian tarafından kullanılan yatırım araçları yüzdesel olarak daire grafiğinde görülebilir. Ayrıca son aya ait kar yüzdesi ve satın alınan CS’lerin o anki fiyatına göre BTC karşılığı gösterilmektedir.

Yatırımcılar sahip oldukları CS’leri istedikleri an Bitcoin’e çevirerek yatırımlarını geri çekebilirler. Bu özellik çoğu yatırım fonunda olmayan önemli bir özellik olarak göze çarpıyor, zira diğer yatırım fonlarında ilk baştaki yatırımı herhangi bir kesinti ve uzama olmadan çekmek oldukça zordur.

Son olarak Cryptomerian.com’un yaptığı promosyondan bahsedelim. Site şu anda üye olan, e-posta ve telefon onaylarını tamamlayan ilk 50 kişiye 1 CS hediye veriyor. 1 CS kazanmak için hesap açmak ve iletişim bilgilerinizi tamamlamak yeterli olacaktır.

Cryptomerian, Bitkapital Trading Ltd. tarafından işletilmekte olan kayıtlı bir fondur.

loading...