X


Bitcoin SV (BSV) Büyük Bir Düşüşe Mi Hazırlanıyor?

Analist Bitcoin SV'nin piyasa değerinin Bitcoin'e akabileceğini iddia etti.
19:00
11 Şubat 2020

Bitcoin Cash (BCH) hard fork’u olarak piyasaya giriş yapan Bitcoin Satoshi’s Vision (BSV), yılın başından beri inanılmaz bir yükseliş yakaladı. 2020 yılının başında 1 dolarlık BSV’ye sahip olan birisinin coin’i şu an 266 dolardan fazla değere sahip.

Analist: BSV’nin Değeri, Bitcoin’e Yarayacak

Bitcoin SV’nin bu anlamsız ve inanılmaz yükselişi tabii ki birçok kripto para analistinin konusu haline geldi. Avustralya merkezli Nugget News’in kurucusu Alex Saunders de o analistlerden birisi. Saunders, yeni yayınladığı bir açıklamasında BSV’nin yakında elde ettiği bütün yükselişi kaybedebileceğini vurguladı.

Saunders’in tahminine göre BSV’nin bütün piyasa payı direkt olarak Bitcoin’e gidecek ve BSV değer kaybederken lider kripto para birimi BTC yükselecek. Bitcoin SV bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %2,83’lük yükselişe ve toplam 6,5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. BSV’den çıkış yapanlar Bitcoin almaya başlarsa, bu BTC için yeniden 10.000 dolar üstü anlamına gelebilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Saunders, yayınladığı tweet’inde BCH ve BSV’ye akan paranın özellikle Mayıs ayın yani blok ödülü yarılanması öncesi tekrar BTC’ye akacağını düşünüyor.

Bitcoin SV bundan birkaç gün önce yine hareketlenmiş ancak daha sonra piyasadaki durgunluk ile düzeltme yaşamıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar