X


Bitcoin.com 200 Milyon Dolarlık BCH Yatırım Fonu Sunuyor!

Bitcoin.com, Bitcoin Cash için 200 milyon dolarlık fonlama yapacak.
19:00
20 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Önde gelen Bitcoin Cash (BCH) destekçilerinden olan Bitcoin.com, yeni duyurduğu programında Bitcoin Cash ekosistemi için inanılmaz bir fonlama adımı attığını dile getirdi. Direkt olarak Bitcoin Cash dünyasını geliştirmek için verileceği belirtilen fonun miktarı ise 200 milyon dolar olarak açıklandı. Bitcoin Cash kullanıcılarının yanı sıra kurumsal yatırımcıları da çekmeyi hedefleyen fonlamada Roger Ver‘in imzası bulunuyor.

İçerik Rehberi

200 Milyon Dolarlık Fon

200 milyon dolarlık fon 2020 yılında verilmeye başlanacak ve temel olarak ödemelerle ilgili çözümlere ve depolama gerektirmeyen finansal hizmetlere odaklanacak. Fonun Bitcoin Cash ağını temel alan ödeme uygulamaları, ödeme istemcileri, cüzdan uygulamaları ve alım satıma yönelik uygulamaları odak noktası haline getireceği vurgulanmakta.

BCH Ekosistem Yatırım Fonu’nun detayları tam olarak açıklanmadı ancak diğer kurumsal yatırımcıların da buna katılabileceği belirtildi. Katılmak isteyen yatırımcılara Bitcoin Cash ödemeleri ile ilgili firmaların bir portföyü sunulacak ve buradan oylama ile firma belirlenecek. Projelerin başvuru tarihleri ise yakında açıklanacak.

Bitcoin.com’un çiçeği burnunda CEO’su Stefan Rust, konu hakkında yaptığı açıklamada yatırım yapmak isteyen firmalardan düşük bir komisyon ücreti alınacağını ve düşük ücreti nedeniyle kurumların ciddi ilgi görmeye başladığını belirtti. Firmanın eski CEO’su Roger Ver de BCH’nin gelişimi için yatırım yapmak istediğini vurguladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar