X

Roger Ver Artık Bitcoin.com CEO’su Değil!

Roger Ver Bitcoin.com'un CEO'luğu görevini bıraktı.
12:00
3 Ağustos 2019

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) ilk yatırımcılarından olan ancak daha sonra yaşanan hard fork ile Bitcoin Cash‘i (BCH) desteklemeye başlayan Roger Ver, Bitcoin.com içerisindeki CEO’luk görevini bıraktı.

Roger Ver’in yerini alan kişinin ise Stefan Rust olduğu açıklandı. Roger Ver 2016 yılının başından beri Bitcoin.com‘un CEO’luğu görevini üstleniyordu. Rust ise bundan yaklaşık 6 ay önce Bitcoin.com bünyesinde çalışmaya başlamış ve buraya katılmadan önce bir pazarlama otomasyon platformu olan Exicon’u hayata geçirmişti.

Ver ve Rust aslında beraber bir şekilde Bitcoin.com’u yönetmeyi hedeflemekte.  Rust konu hakkında yaptığı açıklamada Roger’ın yanı sıra CEO olarak çalışacak olmasından dolayı aşırı heyecanlı olduğunu ve beraber mükemmel bir takım oluşturup Bitcoin.com’un markasını temsil edebileceklerine inandığını dile getirdi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

”Bu harika bir şey olacak, sakın kaçırmayın.”

Roger Ver ile Craig Wright Kavgası Sürüyor

Roger Ver aslında son zamanlardan birden çok haberle anılmaya başlandı ve ünlü ismin yakın zamanda kendi kripto para borsasını piyasaya süreceği tahmin ediliyor. Buna ek olarak Kasım ayında yaşanan Bitcoin Cash hard fork’unun etkileri hala sürüyor ve Ver’in Craig Wright’a karşı olan davası da henüz sonlanmadı. İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar