X


Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Fiyat Analizi ve Grafikler

BTC, ETH ve XRP fiyatında son durum.
20:10
2 Ekim 2021

Kripto para piyasası, liderin yükselişi ile birlikte yeşil bir görünüm kazandı. Eylül ayı kabusunun atlatılması ile artış trendini hızlandıran kripto paralar, düzenleyici otoritelerin olumlu açıklamalarının ardından engel teşkil edebilecek bir etkiyle karşılaşmadı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 48.480 dolara kadar tırmanırken, en büyük altcoin Ethereum (ETH) 3.420 dolar ile etkileyici bir performans ortaya koydu. Popüler kripto para Ripple (XRP), mutevazı bir yükseliş ile 1 doların üzerine çıkmayı başardı.

Bitcoin (BTC)

Kripto para piyasasının amiral gemisi Bitcoin, boğaların kontrolünde bir seyir izliyor. Geçtiğimiz gün kaydedilen rallinin ardından fiyatını koruyan BTC, günlük düzeyde yeşil bölgeye kalmayı başardı. Günlük grafik verilerine göre Bitcoin 48.465 dolarlık direnç seviyesini gözüne kestirdi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yükseliş trendine artan işlem hacmi de eşlik ederken boğaların 50.000 dolarlık psikolojik sınırın kapısına dayanması için yeterli gücün bulunduğu anlamına geliyor. Bitcoin’in 48.465 dolarlık sınırı belirleyici bir kapanışla aşması, rotayı 50.000 dolara çevirir. Lider kripto para Bitcoin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla, 47.965 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Ethereum (ETH)

En büyük altcoin Ethereum (ETH), son 24 saatlik zaman diliminde %4’ün üzerinde artış kaydetti. ETH, 3.400 dolar ile boğa koşusu izlerken momentum belirgin bir şekilde yukarı yönlü ivmeyi işaret ediyor. Ethereum rallisi işlem hacimlerindeki büyüme ile destekleniyor. ETH’nin 4.000 dolara dokunmak için 3.700 dolarlık kritik barajı kırması gerekiyor.

Ethereum, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 3.417 dolar seviyelerindeki seyrini sürdürüyor.

Ripple (XRP)

Popüler kripto para XRP, dünden bu yana neredeyse değişmedi. Bu listede en az kazancı elde eden XRP, hafif artışa rağmen 1 doların üzerindeki seviyesini koruyor. XRP, genel piyasa trendini takiben hareketini sürdürürken yukarı yönlü kırılma için hacim eksikliği yaşıyor. Son 24 saatlik işlem hacimlerinde %15’lik düşüş kaydeden XRP, yükseliş için gerekli olan momentumu yakalayamıyor.

Alıcıların baskın olduğu bir piyasada XRP’nin hedefi 1.24 dolarlık zirvedir. XRP fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1.04 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar