Birçok Kez Bilen Analist Kanıt Sunarak Uyardı! Bitcoin ve Altcoin’lerde 24 Nisan, Saat 03.00’a Dikkat!

Özet

  • Ünlü kripto para analisti DonAlt, kripto para piyasasının genelinin bir düşüş trendinin etkisi altında kalabileceğine dönük işaretlerin belirmeye başlamasıyla yatırımcıları uyararak Bitcoin (BTC) için önemli olduğunu belirttiği seviyeyi işaretledi.
11:35
22 Nisan 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

2022’nin Kasım ayında piyasaya yeniden girdiğini ve büyük oranda kar elde eden kripto para analisti DonAlt, kripto para piyasasının genelinin bir düşüş trendinin etkisi altında kalabileceğine dönük işaretlerin belirmeye başlamasıyla yatırımcıları uyararak Bitcoin (BTC) için önemli olduğunu belirttiği seviyeyi işaretledi.

Kripto Para Piyasasındaki Ralli İçin Lekelendi Yorumu

DonAlt olarak bilinen anonim kripto para analisti, kripto para piyasasındaki rallinin Bitcoin’in büyük bir direnç seviyesini aşamamasıyla “lekelenmiş” göründüğünü söyledi. Analist, bu yılın başında özetlediği piyasadan çıkış stratejisinin BTC’nin 32 bin doları geçememesine dayandığını belirterek şunları söyledi:

Var olan tek gerçek, BTC’nin direncine ulaştığında yoğun şekilde tezahüratı yapılan altcoin sezonu için uyarmam oldu. Zirvelerin zamanlamasında hiçbir şey daha doğru olamaz, bu gerçekleştiğinde tüm bağlam değişir. Güç görürsem aynı hızla piyasaya geri döneceğim ama şimdilik bu ralli lekelenmiş gibi görünüyor. Ve en başından beri planlarımda bu seviyelerden çıkmak vardı.

“Bitcoin Haftayı 29 Bin 500 Doların Altında Kapatmamalı”

DonAlt ayrıca haftalık zaman diliminde boğalar için BTC‘nin kilit bir seviyenin çok altında işlem görmesinden dolayı Bitcoin’in büyük bir satış baskısı ile karşı karşıya kalma riski altında olduğu konusunda yatırımcıları uyardı:

Bu hafta 29 bin 500 doların altında bir kapanış olur ve bu rallinin en yüksek seviyesinin içinde olunduğu varsayımında bulunacağım. Aşırı bir satış olursa 24 bin doları hatta 20 bin doları bekliyorum. Her şeye rağmen haftalık kapanış 30 bin doların üzerinde olursa bu kararsızlığın süreceği yorumunda bulunmama neden olacak. 32 bin doların üzerinde bir kapanış ise oldukça iyi görünecek.

Analist, bir önceki döngünün zirvesinde BTC sattıktan sonra 2022’nin Kasım ayında Bitcoin, Litecoin (LTC) ve XRP (XRP) aldığını açıklamıştı. DonAlt, söz konusu kripto paralarda büyük kazançlar elde etmesinin ardından geçen hafta elindeki varlıkların büyük kısmını sattığını açıklamıştı.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI