Reklam

Bir Popüler Altcoin’in Daha Sonu Mu Geldi?

Hedera Hashgraph ağındaki 10 ağ düğümünden 4'ü bir anda ortadan kayboldu.
18:00
31 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

2019 yılının en çok ilgi çeken kripto para projelerinden birisi olan Hedera Hashgraph (HBAR), ağda yaşanan ani bir değişiklik ile kripto para yatırımcılarının karşısına çıktı. Ağ düğümlerinin hiçbir uyarı olmadan kapanmaya başladığı HBAR, bununla beraber %10 üzerinde sert bir düşüşü de beraberinde getirdi.

Twitter üzerindeki çeşitli açıklamalar, Hedera’nın sanıldığı kadar merkeziyetsiz olmadığını ve resmen bir “diktatörlük” ile yönetildiğini iddia ediyor.

Hashgraph Yatırımcıları Alarma Geçti

Dolandırıcılık tabanlı kripto para birimlerini ifşa etmesiyle tanınan Scam Alarm hesabı, Hashgraph’ın yönetimden sorumlu 10 ağ düğümünden 4 tanesi hizmet vermeyi bıraktı. Korkulan şey ise bunların hiçbir açıklama yapmadan ortadan kaybolmuş olması. Buna ek olarak proje kurucusu Christian Hasker‘in Telegram üzerinden bazı kullanıcıları logoyu kullandıkları için eleştirmesi ve bunları adeta azarlaması, birçok yatırımcının da dikkatini çekti.

Hedera bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %9’un üzerinde düşüş yaşıyor ve bu düşüşün yönetimden ikna edici bir açıklama gelene kadar artacağı tahmin ediliyor. Kripto para piyasası bugün Hedera’nın yanı sıra başka bir olumsuz haberle daha güne uyandı. Poloniex kripto para borsasında büyük bir veri sızıntısı olduğu haberi, gündemi bir anda değiştirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • adem
    3 sene önce

    Lutfen ya bu kadar da olmaz bu crfypto nerden popuper oluyor 5 yildir bu isin icindeyim ilk defa ismini duydum yapmayin amaa….

    24