reklamı kapat

Binance’in Listelediği Yeni DeFi Projesi Rekora Koşuyor!

Binance'in bugün listelediği DeFi projesi rekor kırdı.
11:21
29 Ağustos 2020

Binance kripto para borsası son dönemde her gün yeni bir listeleme ile adından çok fazla söz ettirmeye başladı. Geçtiğimiz tarihlerde ilk DeFi IEO’sunu gerçekleştiren Binance, The Sandbox’ın rekor kırmasından sonra kullanıcıları arasında DeFi sektörüne çok fazla talep olduğunu görmüş olabilir.

Bu da Binance’in her gün yeni bir DeFi projesi listeleme furyasını başlattı ve bugün de kullanıcılara benzer bir haber geldi. Binance, sektörün en eski DeFi projelerinden birisi olan bZx Protocol’ü (BZRX) listelediğini açıkladı. Bundan yaklaşık bir hafta önceki fiyatına göre neredeyse %100 artış elde eden bZx’in yükselişi bir süre daha devam edecek gibi gözüküyor.

Binance BZRX’i Listeledi

Binance tarafından yapılan açıklamada ilk olarak BZRX/BNB, BZRX/BTC ve BZRX/BUSD işlem çiftlerinin kullanıma açılacağı vurgulandı. Alım satımlar ise 29 Ağustos tarihinden itibaren açılacak.  Sadece Tether için ise alım satım işlemlerinin 31 Ağustos tarihinden itibaren başlatılacağı belirtildi. Binance, USDT işlem çifti için bütün listelemelerinde benzer bir prosedür takip ediyor.

Binance tarafından yapılan açıklamanın sonunda ise piyasanın ve özellikle DeFi projelerinin yeni listelenme sonrası çok volatil olabileceğine dikkat çekildi. Bu da BZRX satışa sunulur sunulmaz bunun  Binance üzerinde sert bir satış baskısı yiyebileceğini gösteriyor.

Binance listelemeleri bir süre daha devam edecek ve kullanıcılara rekor kazançlar getirmeyi sürdürecek gibi gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.