reklamı kapat

Binance’de Listelenen DENT %148’lik Bir Artış Yaşadı

7 Temmuz 2018
  • Tuncay AYDINERTuncay AYDINER

Dünyanın en popüler kripto para borsası Binance DENT’i listelemeye başladı. Kripto para piyasasında pek de popüler olmasa da DENT coin bu listelemenin ardından gözle görülür bir artış yaşadı.

Binance’in resmi web sitesinde DENT’in listeleneceği şöyle duyuruldu:

Binance, DENT/BTC ve DENT/ETH çiftlerini işleme açıyor. Şimdiden DENT yatırmaya başlayabilirsiniz.

DENT dün yapılan duyurunun ardından Binance borsasında işleme açıldı. DENT, kötü piyasa koşullarına rağmen listelemenin ardından geçen dokuz saatte %148’lik bir artış gösterdi.

Binance’de listelenmeden hemen önce DENT’in piyasa değeri 37.663.900 dolar seviyesindeydi. Bu rakam listelemenin ardından yaklaşık 48 milyon dolar artarak 86.123.075 seviyesine ulaştı.

DENT, dünyanın ilk mobil alışveriş şirketi Hong Kong merkezli DENT Wireless tarafından geliştirildi. Telekomünikasyon sektöründe devrim yaratmayı hedefleyen DENT, aynı zamanda en hızlı büyüyen Blockchain projelerinden biri. DENT, Binance’de listelenmeden hemen önce 2,5 milyon kullanıcıya sahipti. Ethereum tabanlı DENT’in dünyanın ilk mobil kripto para ağı olması hedefleniyor.

Bu yazının yazıldığı sırada DENT, %34,97’lik bir artışla $0,0067 seviyesinde fiyatlanıyor. DENT, Coinmarketcap verilerine göre piyasa değeri sıralamasında 72,53 milyon dolarla 121. sırada yer alıyor.

Binance son zamanlarda birçok yeni kripto parayı listeledi. Binance’in bu politikasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Görüşlerinizi bize yorum olarak belirtebilirsiniz.

Kaynak: Coindoo

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
ETİKETLER