Binance Staking Platformuna TRON Desteği Ekliyor

Binance staking platformunda artık TRON da yer alıyor...
13:11
1 Ekim 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para platformlarından Binance, 2019 yılında üst üste adından söz ettirecek gelişmelere imza attı.

Öncelikle kullanım koşullarında yaptıkları değişiklikler ile borsanın kullanımını Amerikalı kullanıcılar için kapattığını açıklayan Binance geçtiğimiz günlerde yalnızca Amerika için tasarladığı Binance.US’in kullanıma açıldığını duyurdu. Bunun yanında Bitcoin vadeli işlemleri ile ilgili de girişimlerde bulunan borsa, bu haberimizde de sizlerle paylaştığımız gibi Binance Futures platformunu kullanıcıyla buluşturdu. Borsa, Binance Futures platformunu kullanarak işlem yapan kullanıcıları bir nevi teşekkür etmek için ilk üç ay işlem ücretlerinde %50 indirim uygulanacağını da açıklamıştı.

Bunların yanında Binance, hem sektördeki rekabeti arttırmak hem de hizmet yelpazesini genişletmek için son olarak staking platformunu piyasaya sürdü. Platformda ilk olarak NEO, ONT, VET, XLM, KMD, ALGO, QTUM, ve STRAT token’larının yer alacağı bilgisi paylaşıldı.

İçerik Rehberi

TRON Staking Platformunda

Borsa Pazartesi günü yaptığı açıklama ile TRON’un staking platformunda destekleneceğini belirtti. Yapılan açıklamalara göre 1 Ekim yani bugünden itibaren borsadaki TRX kullanıcıları TRON ağındaki Super Representatives tarafından üretilen blok ödüllerinden pay sahibi olabilecekler.

TRON desteğinin açıklanmasının yanı sıra Binance, Tronscan verilerine göre %59’un üzerinde oyla Super Representatives pozisyonu için de oy kullandı. Binance’in Super Representatives pozisyonunu destekleyen 650 seçmenden bir seçmen oyların %99,60’ını oluşturdu ve yaklaşık olarak 12 milyar TRON’a sahip olduğunu gösterdi. Bu cüzdan adresinin daha önce Binance’in sahip olduğu soğuk bir cüzdan olduğu da belirtildi.

Öte yandan TRON CEO’su Justin Sun da bu haberi Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla kullanıcılarına duyurdu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar