Binance Futures Bugün Faaliyete Başladı

Binance’in vadeli sözleşmeler sunacak olan platformu bugün kullanıcıyla buluştu...
19:00
13 Eylül 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

İşlem hacmine göre dünyanın en iyileri arasında yer alan kripto para borsası Binance’in vadeli sözleşmeler için bir işlem platformu başlatacağını bu haberimizde sizlerle paylaşmıştık.

Binance Futures platformunun piyasaya sürüleceği haberini borsa CEO’su Changpeng Zhao vermişti. Asya Blockchain Zirvesi’nde konuşan Zhao, henüz kesin bir tarih olmadığını ancak çalışmaların devam ettiğini dile getirmişti…

Binance Futures

Binance Futures platformunun beta sürümü Çarşamba günü piyasaya sürülmüştü. Borsa dün resmi web sitesi üzerinden yaptığı bir açıklamayla beta sürümün başarılı olduğunu ve bugün itibariyle Binance Futures’ın faaliyete başlayacağını açıkladı.

Binance, Binance Futures’ı tercih ederek işlem yapan kullanıcılarına bir nevi teşekkür olarak işlem tarihinden itibaren ilk üç ay işlem ücretlerinden %50 indirimli faydalanma hakkı tanıyacağını da yaptığı açıklamada belirtti.

Binance Futures’ın işlem ücretlerine bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz…

Bunun yanında borsa yaptığı açıklamalarda Binance Futures yarışmasına katılan ve Futures A‘ya oy veren kullanıcıların, 16 Eylül 2019 tarihinden itibaren platformda toplamda %75 işlem ücreti indirimi kazandıklarının da altını çizdi.

Üç Aylık BNB Yakımı

Bu açıklamanın yanı sıra borsa kendi token’ı olan Binance Coin’in (BNB) yakımıyla ilgili de bir güncelleme paylaştı. Güncellemede şu ifadeler kullanıldı:

Topluluk geri bildirimlerine dayanarak Binance, gelecekteki tüm platformları ve ürünleri (Binance Futures dahil) her üç ayda bir BNB yakma etkinliği kapsamına dahil edecektir.
Gelecekte bu platformlar ve ürünler BNB’yi, dolaşımdaki BNB tedarikinden yakacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar